Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DELIJORGJI

DELIJORGJI | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet Garazhd prane Delijorgjit (ID BG51010) TiranePrane Delijorgjit, shitet garazhd, me siperfaqe 40 m2, ME HIPOTEKE, kati -1, pallat i ri. a.r.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 30.000 euro, 40 M2

Botuar më 01/06/2023
30.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
1.120.000,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 01/06/2023
40.000,00 euro

SHITEN GARAZHDE ME HIPOTEKE! TEK KOMPLEKSI MOLLA,

Astir | 30 M2 | 15.000 Euro

Shiten 4 garazhde me lartesi 4.5m. Sip. per secilin, 30 M2, Shiten te gjitha me çmim OKAZION ose 15.000 Euro/secili.

Botuar më 01/06/2023
15.000,00 euro

VLORE,MARINA72349

Lungomare | 17 M2 | 18.000 Euro

GARAZH PER SHITJE NE LUNGOMARE (17 m2) !, 17 M2, bosh, Garazhi ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri ne Lungomare vija e 2-te.Garazhi eshte i bollshem dhe mund te parkohet 1 makine . Prona disponon certifikate pronesie.

Botuar më 01/06/2023
18.000,00 euro

OKAZION SHITET GARAZH RR MINE PEZA 7.999€

. | 18 M2 | 7.999 Euro

Shitet Garazh, Rr Mine Peza, tek shkolla Hasan Vogli, ne katin -1, me siperfaqe 18 m2, me Hipoteke, 18 M2

Botuar më 01/06/2023
7.999,00 euro

GARAZH NE SHITJE - RR KAVAJES TEK ISH PARKU, PRANE RRUGES KRYESORE

tek Globe. | 40 M2 | 25.000 Euro

Per 2 makina,garazhd me qepen dhe i ruajtur me sherbim roje, 40 M2, gjendja: e mire

Botuar më 01/06/2023
25.000,00 euro

~ MINISTRIA E JASHTME

POST PARKIMI NE SHITJE | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet post parkimi me vendodhje te Ministria e Jashtme.Organizohet me nje siperfaqe prej 40 m2.Posti parkimit eshte i mbyllur me qepen dhe mund te parkojne 2 makina.Per me shume detaje telefononi ne nr. tone te telefonit!, 40 M2

Botuar më 01/06/2023
40.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE TIRANE - ~ KOMPLEKSI SQUARE 21

SUPER OKAZION!!!SHITEN AMBJENTE~POSTE PARKIMI TE SQUARE 21.SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PER M2 | 1.120 M2 | 1.120.000 Euro

SUPER OKAZION!!! VETEM ME 1000 EURO PERM2Shitet ambjent~magazine~poste parkimi me vendodhje te Square 21.Ambjenti eshte me siperfaqe 1120 m2.Organizohet ne:1 Ambient Open Space me lartesi 5 m dhe dera hyrese eshte 2.8 m e larte.Ambjenti mund te perdoret per magazinime te ndryshme,poste parkimi por edhe per lavazh pasi ka pus me vete., 1.120 M2, Projekti ofron standartet me te larta ne ndertim dhe sherbime.Eshte nje nder investimet me te mira.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 01/06/2023
1.120.000,00 euro

TEK ZONA E FRESKUT

Afer | 16 M2 | 15.000 Euro

Shitet post parkimi, 16 M2, Me certifikate pronesie , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 31/05/2023
15.000,00 euro
)