Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN PER SHITJE NE KOMUNEN E PARISIT, PRANE LULISHTES NE TIRANE (ID 4171297)

Ne Komunen e Parisit, prane Lulishtes | 29 M2 | 50.000 Euro

Shitet Dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 29 m² me Hipoteke, kati 0, tualet, open space, fasade reklamimi, orientimi me diell.Shitet 50000 euro, 29 M2, Property ID : 4171297 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
50.000,00 euro

SHITET DYQAN TEK RRUGA JORDAN MISJA(ID 4171298)

Tek rruga Jordan Misja, prane Hotel Prestigj | 167 M2 | 584.500 Euro

Shitet dyqan me siperfaqe 167 m², ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ndertim i vitit te fundit, me fasade xhami nga te dyja anet, e ndare ne ambiente por qe mund te behet dhe open space, tualet, e pershtatshme per biznese te ndryshme. Me dokumenta te rregullta nga firma. Cmimi 584500 euro(i diskutueshem), 167 M2, Property ID : 4171298 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
584.500,00 euro

ALI DEMI PRANE BAR TITANIK

Ali Demi prane Bar Titanik | 310 M2 | 155.000 Euro

OKAZION!!!!Ne Tirane tek burgu i grave ne Ali Demi prane Bar Titaniku ke Xhamia SHITET Dyqan me sip 310 m2. Ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka nje oborr 60 m2. Ka Certifikate Pronesie dhe eshte i pershtatshem per zyra, studio grafike, klinike ose laborator mjeksor ose dentar, qender masazhesh, rrobaqepesi, punishte ose magazine.Cmimi 500 euro/m2.INFO.. 0684109062, [email protected], 310 M2, 1 ambjent, totali i kateve 7, vendparkim, oborr

Botuar më 26/10/2021
155.000,00 euro

DYQAN ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT RRUGA MEDAR SHTYLLA (ID 4271679)

Ne zonen e Komunes se Parisit tek rruga Medar Shtylla | 30 M2 | 350 Euro

Jepet dyqan me qera ne zonen e Komunes se Parisit tek rruga Medar Shtylla, bosh, siperfaqe 30 m², kati perdhe i ngritur me 3 shkalle, tualet, fasade xhami.Cmimi 350 euro., 30 M2

Botuar më 26/10/2021
350,00 euro

DYQAN NE SHITJE NE ZONEN E LAPRAKES RRUGA DRITAN HOXHA (ID 4171291)

Ne zonen e Laprakes rruga Dritan Hoxha | 37 M2 | 37.000 Euro

Shitet dyqan, siperfaqja totale 37 m², neto 32 m², me hipoteke, kat i perdhe, pallat i ri, open space, fasade xhami, tualet, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti biznesi.Cmimi 37000 euro., 37 M2, Property ID : 4171291 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
37.000,00 euro

DYQAN NË SHITJE NË RRUGËN ASIM VOKSHI PRANË SHKOLLËS HARRY FULTZ NË TIRANË (ID 4171283)

Në rrugën Asim Vokshi pranë shkollës Harry Fultz | 29 M2 | 120.000 Euro

Shitet dyqan, me hipotekë, sipërfaqe 29m², open space, fasade xhami, tualet, bosh.Cmimi 120000 euro., 29 M2, Property ID : 4171283 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
120.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE TEK PALLATI ME SHIGJETA PRANE SHKOLLES “HOTELERI-TURIZEM” NE TIRANE (ID 4171299)

Pallati me Shigjeta, afer Shkolles se Mesme “Hoteli-Turizem” | 46 M2 | 85.000 Euro

Shitet dyqan ne pallat te Ri, siperfaqe 46 m² me Hipoteke, kati 0, open space, aktulisht autoservis (e cila shitet 20.000 Euro).Shiten se bashku 85.000 Euro, 46 M2, Property ID : 4171299 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
85.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE RRUGES VASO PASHA NE TIRANE (ID 4171284)

Ne zonen e bllokut, prane rruges Vaso Pasha ne Tirane | 60 M2 | 380.000 Euro

Shitet Dyqan ne rruge kryesore, siperfaqe totale 60 m² (38.2 m2) me Hipoteke, 2 ambjente, tualet, ballkon, fasat xhami. Cmimi 380000 euro i diskutueshem., 60 M2, Property ID : 4171284 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/10/2021
380.000,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI,

buze rruges kryesore | 46 M2 | 210.000 Euro

Shitet dyqan kati I, me hipoteke njesi, fasad xhami ballore 5.5m me fasad xhami anesore 9m, ne kend rruge, 46 M2, aktualisht me qera me kontrate afatgjate.

Botuar më 26/10/2021
210.000,00 euro

AMBJENTE ME QERA - KOMBINAT

Prane ambulances 6 | 40 M2 | 230 Euro

Jepet me qera ambient per biznes, dy katesh, i investuar me cdo gje te re, instalime nga e para, kondicionere, i pershtatshem per parukeri, ambient laboratori dhe aktivitete te ndryshme, 40 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, oborr, bosh, gjendja: e re

Botuar më 26/10/2021
230,00 euro/muaj
)