Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTI BOTANIK

Perballe | 232 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient komercial tek kopshti Botanik.Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje nga te dyja anet e pallatit.Fasade xhami.E ndare ne 5 ambiente me gipse, por mund te behet dhe open space.Cmimi eshte 1000 euro ne muaj.Per me shume na kontaktoni., 232 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 13/01/2021
1.000,00 euro/muaj

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE FAKULTETIT JURIDIK NE TIRANE (ID 4271153)

Bllok, prane fakultetit juridik | 165 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 165m², kati 0, buze rruge, bosh, i restauruar, 2 tualete, fasade xhami, i pershtatshem per bar, restorant, dyqan etj., 165 M2, Property ID : 4271153 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/01/2021
1.300,00 euro

DYQAN ME QERA PRANE BULEVARDIN BAJRAM CURRI NE ZONEN E ALI DEMIT ID 4271498.

Ne zonen e Ali Demit prane bulevardit Bajram Curri | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan ne kat perdhe, buze rruge, e pershtatshme per cdo biznes, me pare ka funksionuar si internet kafe, siperfaqja 110 m², lartesia 4 m, tualet, fasade xhami., 110 M2, Property ID :4271498 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/01/2021
600,00 euro

DYQAN ME QERA NE ZONEN E ALI DEMIT PRANE FUSHES NE TIRANE (ID 4271501)

Ne Ali Dem, prane Fushes | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Dyqan ne Pallat te Ri, buze rruge(jo kryesore), bosh, open space, siperfaqe 80 m², kati 0, tualet, me mundesi reklamimi, orientim me diell.I pershtatshem per: Mini Market, Farmaci, Klinike, Parukeri-Estetike etj, 80 M2, Property ID : 4271501 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/01/2021
400,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Perballe | 232 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient komercial tek kopshti Botanik.Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje nga te dyja anet e pallatit.Fasade xhami.E ndare ne 5 ambiente me gipse, por mund te behet dhe open space.Cmimi eshte 1000 euro ne muaj.Per me shume na kontaktoni., 232 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 13/01/2021
1.000,00 euro/muaj

BULEVARDI ZHAN D'ARK

Bulevard | 72 M2 | 215.000 Euro

Shitet ambient komercial , ne rruge kryesore, bulevardi Zhan D’ark.Ambienti ka siperfaqe 72 m2.I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume na kontaktoni., 72 M2, 1 banjo

Botuar më 13/01/2021
215.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D'ARK

Bulevard | 72 M2 | 215.000 Euro

Shitet ambient komercial , ne rruge kryesore, bulevardi Zhan D’ark.Ambienti ka siperfaqe 72 m2.I pajisur me dokumentacion te rregullt.Per me shume na kontaktoni., 72 M2, 1 banjo

Botuar më 13/01/2021
215.000,00 euro

RR. "NIKO AVRAMI",

perballe shkolles Ramazan Jarani | 42 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera dyqan, sip, 42 M2, ambient i rregulluar, tualet, uje 24h.

Botuar më 13/01/2021
35.000 leke

DYQAN ME QERA KOMUNA E PARISIT NE TIRANE (ID 4271503)

Komuna e Parisit, afer lulishtes Selman Stermasi | 70 M2 | 600 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 70 m², buze rruge, bosh, open space,kondicioner, tualet, i pershtatshem per zyre noteriale., 70 M2, Property ID :4271503 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/01/2021
600,00 euro

DYQAN ME QERA TE OXHAKU NE TIRANE (ID 4271502)

Oxhaku, afer Xhamise | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dyqan, siperfaqe 120 m², i pershatshem per supermarkete, buze rruge, 5 rafte ndarese me hapesira te bollshme, 2 dhoma per depo magazinimi,kase fiskale dhe tavoline, sistem aspirimi, tualet., 120 M2, Property ID : 4271502 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/01/2021
350,00 euro
)