Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DYQAN ME QERA NE RRUGEN NAIM FRASHERI PRANE BLLOKUT AMBASADAVE NE TIRANE (ID 4271683)

Ne Rrugen Naim Frasheri, afer me Bllokun e Ambasadave | 73 M2 | 450 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat ekzistues, buze rruge, siperfaqe 73 m², kati perdhe, organizohet ne 3 ambiente, tualet. I pershtatshem per rrobaqepsi, parukeri dhe cdo lloj biznesi.Preferohet 3 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci. Jepet me qera 450 euro., 73 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
55.313 leke

DYQAN ME QERA RR. E DURRESIT NE TIRANE (ID 4271621)

Rr. Durresit, afer Colosseo, | 85 M2 | 550 Euro

Jepet me qera dyqan, buze rruge kryesore, gjysem bodrum, mundesi ndarje ne 3 ambiente, totalisht e rikonstruktuar, siperfaqe 85 m², kati 0, tualet, depo magazinimi, punime gipsi, mundesi reklamimi, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Jepet me qera 550 Euro., 85 M2, Property ID : 4271621 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
67.605 leke

DYQAN ME QERA NE KOMBINAT PRANE KOMISARIATIT NR 6 (ID 4271686)

Ne Kombinat prane Komisariatit nr 6 | 110 M2 | 770 Euro

Jepet me qera Ambjent open space, Me Siperfaqe 110 m² , Kati Perdhe, Fasade Xhami 7.5 m, Buze rruge, i pershtatshem per ambjent tregtar, zyre, klinike etj. Cmimi 770 Euro, 110 M2, Property ID : 4271686 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
94.647 leke

DYQAN ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT PRANE PALLATEVE AGIMI(ID 4271684)

Ne zonen e Bllokut prane pallateve Agimi | 100 M2 | 800 Euro

Jepet dyqan me qera, siperfaqe 100 m², 1 ambient open space, jepet bosh, buze rruge, gjysme bodrum, me aspirim, tualet.Cmimi 800 euro(i diskutueshem), 100 M2, Property ID : 4271684 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
98.334 leke

JEPET DYQAN ME QERA PRANE DREJTORISE SE HIGJENES TEK RRUGA E ELBASANIT(ID 4271685)

Rruga e Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes | 65 M2 | 450 Euro

Jepet dyqan me qera tek Rruga e Elbasanit prane Drejtorise se Higjenes, siperfaqe 65 m², kati perdhe i nje pallati te ri, fasade xhami, lartesi 3.5 meter, bosh, 1 ambient, tualet, me verande te shfrytezueshme. Pershtatet per biznese te ndryshme.Cmimi 450 euro, 65 M2, Property ID : 4271685 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
55.313 leke

DYQAN ME QERA RR. E DIBRES PRANE HOTEL STELA NE TIRANE (ID 4271682)

Rr. Dibres, afer Hotel Stela | 20 M2 | 170 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space, siperfaqe 20 m², kati perdhe, e rikonstruktuar totalish, tualet, fasade xhami, e pershtatshme per biznese te ndryshme.Jepet me qera 20.000 Leke, 20 M2, Property ID : 4271682 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
20.896 leke

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Kompleksi Delijorgji | 79.12 M2 | 4.500 Euro

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) tek Kompleksi Delijorgji me 4500 Euro/m2.Mund te perdoret per restorant, bar, klinike, zyra etj. Ndodhet tek Kompleksi Delijorgji, ne nje zone te re dhe te rehabilituar e cila eshte 100 m larg nga Unaza e Re si dhe ndodhet mes Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta.Ka hyrje nga perpara si dhe ambient te shfrytezueshem per reklamim., 79.12 M2, 2 banjo, gjendja: e re, Kompleks ne rritje dhe zone perfekte per biznes.Pallati eshte ndertim i ri dhe perfundon ne vitin 2022.Fasada e jashtme eshte me tulle termike te kuqe.Ka termoizolim dhe izolim.

Botuar më 29/11/2021
553.130 leke/m²

MBRAPA CNCORDI

Pallati ne form U | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera dyqani 40m2+ 20metra katror verand, i pershtshem per cfaredo lloj biznesi, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 29/11/2021
36.875 leke/muaj

AMBJENTE ME QERA - VASIL SHANTO

mbrapa KESH-it | 100 M2 | 450 Euro

Vasil Shanto, mbrapa KESH-it, prane Alb Market, jepet Ambient Biznesi me qera, bosh, siperfaqe 100 m², kati i pare. Ambienti posedon 2 tualete, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi, hapesire e jashtme te shfrytezueshme. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 450 euro ne muaj., 100 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, ID e Prones : AK 1046

Botuar më 29/11/2021
54.985 leke/muaj

DYQANE ME QERA - MYSLYM SHYRI

prane Soho Bar | 30 M2 | 35.000 Leke

Myslym Shyri, prane Soho Bar, jepet Dyqan me qera, bosh, siperfaqe 30 m², kati perdhe. Dyqani posedon tualet, open space, fasade xhami per nje mundesi te mire reklamimi. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.Jepet me qera 35000 Lek ne muaj., 30 M2, 1 banjo, bosh, ID e Prones : BH 3271112

Botuar më 29/11/2021
35.000 leke/muaj
)