Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar me 15/11/2018
700.000,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar me 15/11/2018
52.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar me 14/11/2018
1.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 67 M2 | 55.600 Euro

Botuar me 13/11/2018
55.600,00 euro

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar me 12/11/2018
180.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar me 12/11/2018
1.200,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar me 09/11/2018
380,00 euro/m2

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar me 08/11/2018
2,50 euroÇmimi/m2

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ose shitet ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershta...

Botuar me 06/11/2018
4.000,00 euro/muaj

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullores ndodhet ne vijen e pare me Unazen e Lanes. LUTEMI VETEM TELEFONATA SERIOZE! Instagram: titan_gym_tirana.

Botuar me 15/11/2018
700.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek pallati me shigjeta | 70 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 3. Mundesi kembimi ne zonen 21 Dhetori dhe Vasil Shanto. Me dokumenta te rregullta

Botuar me 15/11/2018
65.000,00 euro

SUKTH DURRES

Lagjia 2, 200m nga rruga kryesore | 130 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private, 130 M2, ndertim+oborr 2200m, me hipoteke te rregullt.

Botuar me 15/11/2018
90.000,00 euro

TEK ASTIRI

prane Viles L | 65 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, me hipoteke, pjeserisht e kompletuar

Botuar me 15/11/2018
40.000,00 euro

RR. "SIRI KODRA",

prane OST, | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, 40 M2

Botuar me 15/11/2018
25.000 leke

PRANE SHKOLLES SE BASHKUAR,

buze rruge, | 55 M2 | 69.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient i ndare ne 2 dyqane, sip totale, 55 M2, 2 banjo, me verande nga te dy krahet. Aktualisht ne pune si Bar Kafe dhe Dyqan Mishi. I pershtatshem per çdo lloj biznesi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 15/11/2018
69.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”

prane Disko Calvin | 97 M2 | 400 Euro

Kompleksi Gener II, Jepet me qera ose shitet 2+1+2banjo+ballkon I cili komunikon me te treja dhomat, 97 M2, kati 5 me ashensor, pjeserisht e kompletuar, me hip[poteke te rregullt. Shitet 125.000 E dhe qera

Botuar me 15/11/2018
400,00 euro

OKAZION! TEK MBIKALIMI RINASIT

pas Univers Reklama | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke ullishte, 1.000 M2, me dokumenta te rregullta, e pershtatshme per ndertim

Botuar me 15/11/2018
40.000,00 euro

RR. “SOKRAT MIHO”,

200m poshte Viles L, | 54 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 5, hyrje e rregulluar. Dokumenta ne proçes legalizimi.

Botuar me 15/11/2018
36.000,00 euro

SHENGJIN

shitet 1+1 | 69.5 M2 | 55.000 Euro

Kati 8, e kompletuar, 69.5 M2, me hipoteke.

Botuar me 15/11/2018
55.000,00 euro