Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklonika nr 5 | 78 M2 | 550 Euro

Jepet me qira apartament 1+1+sudio+dhome gardarobe. Sip, 78 M2, Pallat i ri. Apartame...

Botuar më 05/03/2021
550,00 euro/muaj

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

SHITET KARBURANT, 15.000 M2, ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA HIPOTEKORE. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI!!

1.5km para mbikalimit Patok-Lac | 15.000 M2 | 600.000 Euro

Shitet Karburant, 15.000 M2, ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA HIPOTEKORE. SHITET P...

Botuar më 01/03/2021
600.000,00 euro

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

SUPER OKAZION! ULET ÇMIMI NGA 35 NE 30 EURO/M2. NE DURRES

xhafzotaj, durres, prane ish stacionit zooteknik | 11.800 M2 | 354.000 Euro

11.800 M2, me dokumentacion te rregullt

Botuar më 25/02/2021
354.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Hoxha Tahsim | 90 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 ne Pazari i ri . Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, arkitekture bashkekohore, i mobiluar dhe i paisur me te gjitha elektroshtepiaket. Apartamenti ka orjentim juglindje-perendim, ne pjesen me te madhe te dites eshte i ekspozuar ndaj rrezeve te diellit. Apartamenti eshte,, 90 M2, 5 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne pallat ekzistues, nje zone shume te frekuentuar dhe me mundesi te shumta zhvillimi. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare- Real Home

Botuar më 06/03/2021
37.000 leke/muaj

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Liqeni i thate | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri pa ashensor. Ka amabjente te bollshme, komode, ndricim natyral, mobilim te ri. Apartamenti eshte, 65 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
35.000 leke/muaj

FRESKU

Tirane | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Fresk. Apartamenti ka ambjnte te bollshme, komode , me ndricim natyral. Apartamenti eshte, 70 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ndodhet ne nje zone te qete dhe te frekuentuar. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
30.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES

OKAZION , Prane Rruges Fortuzi | 68 M2 | 56.000 Euro

OKAZION, Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 4 jo i fundit, siperfaqe 68 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon. Ky cmim eshte i vlefshem per dy jave , nuk jepet me kredi. Cmimi 56000 €., 68 M2, ID:119230

Botuar më 06/03/2021
56.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri pa ashensor. Ka ambjente moderne, te bollshme, ndricim natyral. Apartamenti eshte, 65 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Ndodhet ne nje zone te qete. Per me shume informacione kontakto Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 06/03/2021
35.000 leke/muaj

STACIONI TRENIT

Prane Hotel Prestigj | 110 M2 | 370 Euro

Jepet ambient per zyra prane stacionit e trenit, ne katin e 1 banim, hapesire e bollshme , e ndare ne 4 ambiente pune. Kondicioner ne cdo ambient., 110 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, gjendja: e re

Botuar më 06/03/2021
370,00 euro/muaj

NE ALI DEM

OKAZION, Prane Shkolles 1 Maji | 65.8 M2 | 67.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipoteke, e mobiluar, kati 3 jo i fundit, siperfaqe 65.8 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon. Cmimi 67000 €, 65.8 M2, ID:129254

Botuar më 06/03/2021
67.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga Kavajes | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra (2+1) ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper cilesore, pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, 100 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon

Botuar më 06/03/2021
600,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Globe | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent 2+1 pershtashem per zyra ose banim, ne pallat buze rruge, dhe zone mjaft te populluar, 100 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 06/03/2021
350,00 euro

RRUGA ELBASANIT

stadiumi Air Albania | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent (1+1) pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme biznesi,, ne zone te populluar dhe te preferuar, 75 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje

Botuar më 06/03/2021
400,00 euro
)