Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RESIDENCA PORCELANI 3

Residenca Porcelani 3 prane RTV Klan | 92 M2 | 239.200 Euro

Agjencia Morina shet dyqan, Rezidenca ”Porcelani 3”, 92 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, bosh, MRE-23821

Botuar më 23/02/2024
239.200,00 euro

* KOMPLEKSI DELIJORGJI *

ME QERA!!! | 250 M2 | 2.000 Euro

Bar-Restorant me qera në një nga zonat më të favorshme të qytetit, në kompleksin prestigjioz Delijorgji! Siperfaqja e mbrendshme:100 m²+150 m² verande. Mos humbisni këtë mundësi për të zhvilluar biznesin tuaj. Na kontaktoni tani për të marrë më shumë informacion dhe për të organizuar një vizitë të shpejtë ne prone!, 250 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/02/2024
2.000,00 euro/muaj

JEPET DYQAN ME QERA -TE KOMUNA E PARISIT

JEPET DYQAN ME QERA -TE KOMUNA E PARISIT | 25 M2 | 20.000 Leke

JEPET DYQAN ME QERA~25M2~TUALET~KATI 0~VENDPARKIM~I INVESTUAR~BOSH~AMBIENTI I PERSHTATSHEM PER: STUDIO PER THONJ,ZYRE,STUDIO MUZIKORE,ETJ.~CMIMI 20.000 LEKE~KOMUNA E PARISIT,PRANE ISH CREDINS BANK~KONTAKTONI 0676722221K200, 25 M2, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
20.000 leke

DYQAN ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES NE TIRANE (ID 4271825)

Tirana Garden Building, Rruga e Kavajes | 122.4 M2 | 2.500 Euro

Ne Rrugen e Kavajes ne Tirane, jepet me qera Dyqan siperfaqe 122.4 m² (83.4 m²) ne pallat te Ri, openspace, kati 1 me ashensor. Godina do funksionoje si qender tregtare dhe banim. I pershtatshem per biznese te ndryshme.Cmimi: 2500 Euro/Muaj Neto, 122.4 M2, Property ID : 4271825, www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
2.500,00 euro/muaj

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN DRITAN HOXHA PRANE KUPOLES NE KOMPLEKSIN COLONNADE (ID 4171477)

Rruga Dritan Hoxha, Kupola | 61.6 M2 | 150.920 Euro

Ne rrugen Dritan Hoxha prane Kupoles ne Kompleksin Colonnade, shitet Dyqan, siperfaqja 61.6 m² bruto(51 m² neto), pallat i ri, faze grope, ashensor,kat i 1 , strukture e rregullt, bosh.Orientim perendim, ndricim natyral.Mundesi shume e mire Investimi.Okazion Cmimi 150920 euro.(2450 Euro m²), 61.6 M2, Property ID : 4171477, www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
150.920,00 euro

* PAZARI I RI, RRUGA HOXHA TAHSIM *

Pazari i Ri | 200 M2 | 1.600 Euro

Jepet ambient biznesi me QERA prane Pazarit te ri ne rruge kryesore. Ambienti ndahet ne dy kate - Kati i pare 70m2, Kati 2 130m2. Ambienti ka fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi., 200 M2, 2 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/02/2024
1.600,00 euro

NE UNAZE PRANE RR MYSLYM SHYRI

buze rruges kryesore | 26 M2 | 215.000 Euro

Dyqani eshte me qera dhe eshte nje prone qe jep qera prej vitesh., 26 M2

Botuar më 23/02/2024
215.000,00 euro

AFER QTU

kompleksi Univers City | 48 M2 | 81.700 Euro

Afer QTU, te kompleksi Univers City, disponojme per shitje ambjente bisnesi te siperfaqeve dhe planimetrive te ndryshme. Ambjentet ndodhen ne nje kompleks te ri ne ndertim, ne faze pllakash dhe jane ne katin perdhes. Ambjentet vijne ne shitje me cmim okazion prej 1700 Euro/m2 dyqani dhe verandat me gjys cmimi. Mundesi shume e mire investimi !Shitet 81700 Euro, 48 M2, 1 banjo

Botuar më 23/02/2024
81.700,00 euro

GJIMNAZI PARTIZANI

rruga 4 deshmoret | 30 M2 | 400 Euro

Dyqan Me Qera Prane Gjimnazit Partizani (ID BD21465) Tirane?Prane Gjimnazit Partizani, ne rrugen 4-Deshmoret, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 30 m2, kati 0, me fasade xhami, rruge kryesore, 1 tualet, bosh, e pershtatshme per zyre, estetike, noteri etj. G.T.Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 400 euro/muaj, 30 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 23/02/2024
400,00 euro/muaj

DYQAN NE SHITJE NE RRUGEN DRITAN HOXHA PRANE KUPOLES NE KOMPLEKSIN COLONNADE (ID 4171476)

Rruga Dritan Hoxha | 48.3 M2 | 118.335 Euro

Ne rrugen Dritan Hoxha prane Kupoles ne Kompleksin Colonnade, shitet Dyqan, siperfaqja 48.3 m² bruto(40 m² neto), pallat i ri, faze grope, ashensor,kat i 1 , strukture e rregullt, bosh.Orientim perendim, ndricim natyral.Mundesi shume e mire Investimi.Okazion Cmimi 118335 euro.(2450 Euro m²), 48.3 M2, Property ID : 4171476, www.dreamalbania.al

Botuar më 23/02/2024
118.335,00 euro
)