Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AMBJENT BIZNESI ME QIRA TEK RRUGA MINE PEZA, AFER PROKURORISE

Ambjent biznesi me qira tek rruga Mine Peza, afer Prokurorise | 84 M2 | 500 Euro

Ambjent me siperfaqe 84 m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, afer rruges kryesore. Ambjenti eshte bosh, open space dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte teper e populluar,vetem 10 min larg qendres, cka e ben nje mundesi te mire investimi.Ne cmim nuk perfshihet tatimi 15%. Per me shume informacion me kontaktoni, 84 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
500,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I

Prane Maternitetit Te Vjeter | 250 M2 | 2.400 Euro

Bulevardi Zogu I prane Maternitetit te Vjeter buze rruge Kryesore, Jepet me Qera Ambient Biznesi i rikonstruktuar, bosh i pa mobiluar, siperfaqe 250 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualete, kondicioner. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si supermarkete, klinika, dyqane etj,. Cmimi 2400€, 250 M2, ID:271365

Botuar më 13/05/2021
2.400,00 euro/muaj

PRANE VILES GOLD

Prane Viles Gold | 120 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi, me siperfaqe 120 M2, kondicioner, i rikonstruktuar, tualete, kati i pare i nje vile bosh i pa mobiluar, ideal per cdo lloj biznesi , klinike, zyre, bar kafe. Cmimi 550 €, 120 M2, ID:271362

Botuar më 13/05/2021
550,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 351 M2 | 2.500 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi, ne pallat te Ri,te sapo perfunduar,ne kat te 2, me siperfaqe totale 351 M2 ndersa 237 M2 i brendshem dhe 124 M2 verande. Ambienti organizohet ne nje salle te madhe, verande , nje dhome dhe nje ballkon, 2 tualete. Kondicioner, parket, ambienti ndodhet ne nje zone ideale per cdo lloj biznesi. Ne cmim nuk eshte perfshire taksa. Cmimi 2500 €, 351 M2, ID:171364

Botuar më 13/05/2021
2.500,00 euro/muaj

RRUGA PJETER BUDI

Prane Qytet Studentit | 200 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Ambient Biznesi , bosh i pa mobiluar, kati 2, siperfaqe 200 M2, Ambienti eshte i organizuar me nje dhome te madhe, tualet, sistem kondicionim dhe aspirimi. E pershtatshme per call center, zyra, klinika etj,. Cmimi 700 €, 200 M2, ID:271324

Botuar më 13/05/2021
700,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRES

Rruga E Dibres | 650 M2 | 4.500 Euro

Jepet me Qera AMBIENT ZYRE (ndertim 4-sh) me siperfaqe totale 650 M2,ne total ka 19 dhoma.I pershtatshem per zyra, call center etj,.Ne cmim perfshihet edhe taksa. Cmimi 4500 €, 650 M2, ID:261384

Botuar më 13/05/2021
4.500,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT NE QENDER MBRAPA 15 KATSHIT

SHITET AMBIENT NE QENDER MBRAPA 15 KATSHIT | 32 M2 | 80.000 Euro

Shitet ambienti mbrapa 15 kateshit, ndodhet ne nje zone te frekuentuar te Tiranes ne katin 0 te nje pallati ekzistues, jo ne rruge kryesore. Ambienti i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Per me shume informacion me kontaktoni., 32 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 13/05/2021
80.000,00 euro

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA TEK RRUGA NAIM FRASHERI

AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA TEK RRUGA NAIM FRASHERI | 6 M2 | 45.000 Leke

Jepet ambient me qira 65 m2 ne rrugen "Naim Frasheri" prane "Rr. Kavajes". Ambienti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh te ndryshme si zyra: (IT,CALL CENTER,DYQAN,FARMACI,STUDIO KONTABEL,SALLON BUKURIE ETJ) Ambienti eshte open space me 2 ndarje dhe nje tualet. Ne cmim nuk perfshihet 15%. Per me shume informcione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 6 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 13/05/2021
45.000 leke

JEPET DYQAN ME QERA 60M2 SIRI KODRA PUNISHTJA PASTAVE

Punishtja Pastave | 60 M2 | 25.000 Leke

Me siperfaqe 60m² Kati -1Organizohet: •mobiluar •1 tualetOfrohet:•Open space•Me Pllaka• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mireCmimi: 25000l ne muaj+1garanciID KD 118, 60 M2

Botuar më 13/05/2021
25.000 leke

JEPET LOKAL ME QERA 60M2 MINE PEZA

prane Shkolles Hasan Vogli | 60 M2 | 500 Euro

Me siperfaqe 60m² +80m2 verande Kati 1Organizohet: •mobiluar •1 tualetOfrohet:•Open space•Me Parket• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme • Gjendja e mireCmimi: 500euro ne muaj+1garanciID KD 118, 60 M2

Botuar më 13/05/2021
500,00 euro
)