Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “KAVAJES”, ISH MISO MAME,

buze rruge | 650 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera ambient, sip, 650 M2, me zyra, tualet. Me oborr, vend parkimi per makine. E pershtatshme per: Fasoneri dhe biznese te ndryshme tregetare.

Botuar më 19/11/2019
1.800,00 euro

RR. DON BOSKO

ne fund te rruges , tek ish Filando | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambjent, i ndare ne dy pjese, 110 me cmim 600 euro dhe tjetri, 120 M2, kati 1, I pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 19/11/2019
700,00 euro

RR. "RRAPO HEKALI" (TEK KOMUNA PARISIT),

100m mbi Qendren Kristal | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ambient, per aktivitete si farmaci dhe biznese te ndryshme, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 18/11/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA ULLISHTEVE

prane Liqenit te Thate | 120 M2 | 167.420 Euro

Shitet ambjent, 120 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, gjendja: e re, +161m² verande. Me hipoteke

Botuar më 18/11/2019
167.420,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

ngjitur me helikopteret e mjekesise | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 110 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht funksionon si servis. Vend parkimi 1000m²

Botuar më 18/11/2019
30.000 leke/muaj

RR. “KAVAJES”, PRANE GLOBIT,

buze rruge kryesore | 330 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera godine sherbimi 4-kateshe, sip. per secilin kat, 330 M2, ambient i rregulluar, me oborr para dhe mbrapa dhe me hapesire te konsiderueshme per parkim. I pershtatshem per shoqata te huaja, shkolle, kopshte ose biznese te ndryshme private

Botuar më 18/11/2019
5.000,00 euro

RR. "YMER KURTI",

mbrapa Postes nr 8, Tirane e Re | 16 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi, 16 M2

Botuar më 18/11/2019
17.000 leke

RR. “SIRI KODRA”,

tek blloku magazinave | 750 M2 | 2 Euro

Jepen me qera ambient, sip., 750 M2, (e ndare 584m kati 2 dhe 164m kati I). Me oborr, me ashensor, me zyra, tualet. Ambiente mjaft komode

Botuar më 18/11/2019
2,00 euro/m²

RR. "KAVAJES",

ne krah te kishes Ortodokse, | 106 M2 | 450 Euro

Me pamje nga rruga kryesore, jepet me qera 2+1, 106 M2, kati 3, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 18/11/2019
450,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 18/11/2019
1 leke
)