Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 15/11/2018
20,00 euro/ditë

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar më 15/11/2018
700.000,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar më 14/11/2018
1.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar më 12/11/2018
180.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 09/11/2018
34.200,00 euro

PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, jepet me qera dy katet e nje godine kater kateshe | 480 M2 | 2.5 Euro

Secili kate, 480 M2, bosh, parkim, uje, roje 24h, pastruese, 3.5m lartesi, I perfshta...

Botuar më 08/11/2018
2,50 euro/m²

UNAZA E RE

dy rotondot | 68.8 M2 | 48.000 Euro

Apartamenti ka organizim shume te mire orjentim nga jugu djell gjith diten ne nje nga pallatet me punimet me te mira te zones dhe ne zonen me te preferuar te unazes se re, 68.8 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, i pabanuar asnjeher

Botuar më 16/11/2018
48.000,00 euro

ALI DEMI

tek tuneli per tek tregu elektrik | 55.9 M2 | 6.600.000 Leke

Shitet 1+1, 55.9 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
6.600.000 leke

TE SELVIA

Te Selvia | 60 M2 | 300 Euro

Te Selvia jepet me qera ambjent 60m2 ne rruge kryesore . Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri . Vendodhja qe ka ofron nje biznes te sigurt per cdo lloj aktiviteti per shkak se zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 60 M2, 1 banjo, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676088500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme . - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga E Kavajes | 150 M2 | 1.700 Euro

Tek Rr. e Kavajes afer postes jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 dhe veranda 20 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit ne katin e 2 buze rruge dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi., 150 M2, Aktualisht funksionon si bar kafe. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
1.700,00 euro/muaj

LIQENI

Pallati Melrose | 120 M2 | 500 Euro

Afer Liqenit, pallati elrose jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Cmimi: 500 euro / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700., 120 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
500,00 euro/muaj

UNAZA E RE

pran urban kafe | 68.7 M2 | 47.000 Euro

Apartamente me kubature te rregullte lehtesishte i mobilueshem me hipotek pallat me sistem kapo dhe sistem ngrohje ftohje, 68.7 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
47.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 85 M2 | 52.000 Euro

Ne Yzberisht shitet apartamenti 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenje, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Orienetimi i apartamentit eshte jug-lindje. Ka mundesi parkimi dhe disponon dokumetacion te plot hipotekor., 85 M2, 1 banjo, Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin e telefonit +355676088400 - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
52.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna E Parisit | 100 M2 | 500 Euro

Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Ka mundesi parkimi., 100 M2, 2 banjo, Per me shume informacione apo per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801. - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
500,00 euro/muaj

NE FRESK

Ne Fresk | 90 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 2+1 90 m2 ne Fresk, Rruga e Thesarit, nje zone shume e qete, me ajer te paster pa shume levizje makinash. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor. Apartamenti eshte i mbuluar me tjegulla, kjo ben te mundur qe te kthehet lehtesisht ne nje duplex te bukur. Pamja nga ballkoni me orientim nga perendimi eshte e pakrahasueshme., 90 M2, 1 banjo, Eshte e organizaur ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje si dhe tualetin me dritare. Per nje vizite ne prone ju mirepresim, Visardi 0698272395 - Mei Realty

Botuar më 16/11/2018
54.000,00 euro

UNAZA E RE

prane vila l | 102 M2 | 67.000 Euro

Apartament me kubature te rregullte pa cepa ose kende i shtruar me parket dhe i mobiluar kendshem,apartamenti disponon dokument hipotekor, dhe orjentim jug qe mundeson djell gjithe diten., 102 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, apartamenti ndodhet pran stacionit te urbanit.

Botuar më 16/11/2018
67.000,00 euro