Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ELBASANITSHITET NJESI BIZNESI , 396,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 123.8 M2 | 396.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon .Ambienti ka siperfaqe totale 123.8m2 me fasad xhami . I pershtatshem per biznese te ndryshme.Ndertim i vitit 2004.Siperfaqe totale: 123.8m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 123.8 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 396,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
396.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT SHITET NJESI BIZNESI , 213,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 177.9 M2 | 213.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 177.9m2 me fasad xhami . Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ndertim i vitit 2004 Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 177.9m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesieÇmimi : 213,000 Euro, 177.9 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 213,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
213.000,00 euro

BLLOK, RRUGA VASO PASHA SHITET NJESI BIZNESI ,500,000 EURO .

prane Ama Caffe | 50 M2 | 500.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine buze rruge me siperfaqe totale 50m2 me fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 50 m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie Çmimi : 500,000 Euro, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi 500,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT SHITET NJESI BIZNESI , 364,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 182 M2 | 364.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 182 m2 me fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.Ndertim i vitit 2004.Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 182 m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie., 182 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 364,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
364.000,00 euro/muaj

BLLOK

Rruga Brigada VIII prane Ish Foto Kumi | 108 M2 | 800 Euro

Bllok ,Rruga Brigada VIII prane Ish Foto Kumi , jepet me qera per zyra, apartament 2+1+2 , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra dhe 2 tualete,1 ballkon .Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 800 €uro (Neto, 108 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
800,00 euro/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE BARRIKADAVE

rruga Zenel Baboci, prane Hotel City Center | 51 M2 | 600 Euro

Ne zonen e rruges se Barrikadave rruga Zenel Baboci, prane Hotel City Center jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 51 ??²,i organizuar si open space me 1 tualet, bosh plotesisht i rikonstruktuar ,me fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin e 0-te te nje pallatit te paisur me ashensor.Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate. Ç????????: 600 Euro (Neto), 51 M2, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
600,00 euro/muaj

PRANE FAKULTETIT TE EKONOMISE SHITET NJESI BIZNESI , 364,000 EURO .

Rruga Elbasanit | 182 M2 | 364.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 182 m2 me fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.Ndertim i vitit 2004.Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 182 m²Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 182 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise

Botuar më 07/12/2023
364.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT TE EKONOMISE SHITET NJESI BIZNESI , 396,000 EURO .

Rruga Elbasanit | 123.8 M2 | 396.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon .Ambienti ka siperfaqe totale 123.8m2 me fasad xhami . I pershtatshem per biznese te ndryshme.Ndertim i vitit 2004.Siperfaqe totale: 123.8m²Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 123.8 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
396.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT TE EKONOMISE SHITET NJESI BIZNESI , 213,000 EURO .

Rruga Elbasanit | 177.9 M2 | 213.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 177.9m2 me fasad xhami . Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ndertim i vitit 2004.Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 177.9m²Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 177.9 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
213.000,00 euro

GODINE 3 KATESHE KAPANON NE SHITJE NE VORE PRANE AUTOSTRADES TIRANE-DURRES (ID 4181071 ).

Ne Vore prane Autostrades Tirane-Durres | 2.400 M2 | 1.200.000 Euro

Property ID : 4181071 Shitet godine 3 kateshe kapanon, siperfaqja 2400 m²(800 m² secili kat ), 3 kate, lartesi 5.5 metra secili kat, bosh, open space, fasade xhami, tualet, oborr me mundesi vend parkimi, ashensor induastrial me kapacitet te larte. Investim i ri e punime cilesore me konstruksion metalik. Godina disponon dhe disa ambjente zyrash. E pershtatshme per magazinim. Cmimi 1.2 milion Euro, 2.400 M2, Property ID : 4181071 www.dreamalbania.al

Botuar më 07/12/2023
1.200.000,00 euro
)