Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DON BOSKO

Anash Kompleksit Vizion Plus | 84 M2 | 800 Euro

Jepet ambienti me qera per aktivitete te ndryshme.Ambienti ka nje hapsire prej 84m2 ,ndodhet ne krahun e majte jashte kompleksit Vizion Plus.800€ ne muaj, 84 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 04/02/2023
800,00 euro/muaj

RRUGA HOXHA TAHSIM

Prane Optika Roma pak minuta larg Pazarit te Ri | 200 M2 | 1.600 Euro

Rruga Hoxha Tahsim ,, jepet me qera ambjent per biznes 200 ??² , plotesisht i rikonstruktuar .Ambjenti eshte duplex dhe organizohet ne katin e I-re prej 70 m2 si open space, ne katin e II-te prej 130 m 2. Ambienti ndodhet ne katin o dhe 1 te nje pallati .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate qeraje afat gjate. Çmimi Çmimi : 1,600 €, 200 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
1.600,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Prane qendres Qsut dhe Sherbimit Informativ te Shtetit, | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera per zyra, apartament 1+1, , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 70m2 te organizuara ne 2 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra.Ndodhet ne katin 1-re te nje pallati te pajisur me ashensor. Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 350 €uro, 70 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
350,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Prane qendres Qsut dhe Sherbimit Informativ te Shtetit | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera per zyra, apartament 2+1, , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 te organizuara ne 2 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra.Ndodhet ne katin 1-re te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi : 400 €uro, 120 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
400,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT PER BIZNES, ME QERA NE KOMBINAT PRANE KOMISARIATIT TE POLICISE NR.6 NE TIRANE (ID 4261822)

Kombinat prane Komisariatit te Policise nr.6 | 1.000 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera Ambient per biznes, siperfaqe 1000 m², kati i 3, ndertim i ri buze rruge, open space, mundesi modifikimi dhe ndarjeje, 2 tualete, me fasade xhami dhe 80% ndricim, me ashensor industrial dhe 700 m² siperfaqe parkimi. I shfrytezueshem per te gjitha llojet e biznesit. Ndodhet ne zone te akseseshme gjate gjithe kohes si edhe e aksesueshme nga transporti urban.Cmimi 3500 euro, 1.000 M2, Property ID : 4261822 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
3.500,00 euro

AMBJENT NE SHITJE - RR. "FORTUZI",

Perballe Eco Market, subjekti buze rruge | 65 M2 | 123.500 Euro

Shitet ambient per banim ose biznes, sip, 65 M2, kati 1, i shtruar me parket. Aktualisht i dhene me qera si biznes. Me hipoteke, çertifikate pronesie (rivleresim).

Botuar më 04/02/2023
1.900,00 euro/m²

AMBIENT ME QIRA PER ZYRE! - TEK GJYKATA E RRETHIT ID: BILLION2470

Tek Gjykata e Rrethit | 34 M2 | 500 Euro

Ofrojme super ambient me qira per zyre. Zona eshte padyshim nga me te kerkuarat per zyra per shkak te perqendrimit te nje sere institucionesh dhe aktivitetesh private.Eshte i investuar dhe me fasade xhami te konsiderueshme. Eshte shume i pershtatshem per zyre avokatie, noterie, finance, kancelari, etj., 34 M2, 1 ambjent, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 04/02/2023
500,00 euro/muaj

AMBJENT BIZNESI ME QERA TEK LIQENI I THATE NE TIRANE (ID 4261847)

Liqeni i Thate | 1.200 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera objekt-multifuksional me 4 kate tek Liqeni i thate.Informacion mbi Objektin: Godinë me 4 kate, Sipërfaqe Ndërtimi: 1200 m2, 25 Dhoma, 2 poste parkimi per secilin kat te objektit. Dhome Sherbimi per cdo kat. Objekti është një mundësi shumë e mirë Investimi për Biznese të ndryshme si: QENDËR. KURSESH, AMBIENT ZYRASH, SPITAL PRIVAT, LABORATOR MJEKSOR, SHKOLLË JOPUBLIKE, INSTITUCION., 1.200 M2, Property ID : 4261847 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/02/2023
3.000,00 euro

AMBIENT ME QIRA PER ZYRE! - TEK LIQENI I THATE ID: BILLION2456

Tek Liqeni i Thate | 125 M2 | 600 Euro

Jepet super ambient me super pozicion per zyre, klinike dentare, parukeri etj.Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen ne 3 ambiente te vecuara, kuzhine, dy tualetet dhe ballkoni. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash., 125 M2, 3 ambjente, kati 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 04/02/2023
600,00 euro/muaj

AMBJENTE ME QERA - TEK JUVENILJA; LIQENI ID: BILLION2272

Tek Juvenilja | 150 M2 | 1.800 Euro

Ne nje nga zonat qe ka marre me shume zhvillim, per shkak te akesit me Rr. Elbasanit, Stadiumin Air Albania dhe Parkun e Liqenit, ofrojme ambient me qira per zyra. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte prane institucioneve te rendesishme shteterore dhe bizneseve private., 150 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 04/02/2023
1.800,00 euro/muaj
)