Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

~ SELVIA, RRUGA E DIBRES

JEPET APARTAMENT 3+1+3 ME QERA TE SELVIA | 120 M2 | 700 Euro

Jepet apartament 3+1+3 te Selvia rruga e Dibres.Apartamenti eshte me siperfaqe 120 m2.Organizohet ne;Sallon ndenje~Ambjent gatimi~3 dhoma gjumi ~3 tualete~Verande~Oborr~Garazh.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile private.Per me shume detaje na kontaktoni!, 120 M2

Botuar më 30/05/2023
700,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT EGZISTUES 3+1 ID PLM 3873

zona: 8 Selvia / Rr. e Dibres / Gj. Partizani | 117 M2 | 95.000 Euro

Zona: 8 Selvia / Rr. e Dibres / Gj. PartizaniMe vendndodhje https://goo.gl/maps/a1noTLyFnMTwzwtn8Siperfaqe Neto: 117 m2Siperfaqe BRUTO: 117 m2Kati 5Ashensor: Jo3 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: DritareMe hipotekeMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoOrientimi: LindjeID PLM 3873 - € 95000, 117 M2, kati 05, 02 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 03 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
95.000,00 euro

RR KAVAJES,PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE

prane kishes ortodokse,buze rruges kryesore | 95 M2 | 160.000 Euro

Pallat ekzistues ne kat te 2,mund te ndahet ne 2 apartamente,mund te perdoret edhe per biznes., 95 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
160.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE DON BOSKO PERBALLE KOMPLEKSIT FIORI DI BOSKO NE TIRANE (ID 4131279)

Don Bosko, perballe kompleksit Fiori di Bosko | 190 M2 | 235.000 Euro

Shitet apartament 3+1 me 2 certifikata pronesie(kane qene 2 apartamente), siperfaqe totale 190 m² (165.76 m² siperfaqe neto), kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi shume cilesor. Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje shume e madhe, me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, koridor shperndares, 2 ballkone. Investuar me instalimet elektrike, dritaret, grilat elektrike, 190 M2, Property ID : 4131279 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
235.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - TEK FRESKU, NE NJE ZONE SHUME TE MIRE, LAGJE E QETE ME NJE SUPER PAMJE

ne pallat te ri me ashensor dhe vend parkimi | 120 M2 | 380 Euro

Jepet me qera 3 dhoma gjumi, guzhin+sallon, sip, 120 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, ap. bashkohor dhe me shume drite.

Botuar më 30/05/2023
380,00 euro

BULEVARDI ZOGU I PARE TEK MARTENITETI

ne rruge kryesore,me pamje nga bulevardi | 130 M2 | 1.000 Euro

Pallati eshte ne rruge kryesore,dhe eshte e pershtatshme vetem per biznes., 130 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
1.000,00 euro/muaj

PERBALLE RINGUT,BRENDA UNAZES SE VOGEL,BUZE RRUGES KRYESORE

me pamje nga rruga | 93 M2 | 140.000 Euro

Kati dyte ,qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi,me punime te reja.sip e madhe., 93 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
140.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK NE POZICIONIN ME TE MIRE

pallate 4 kateshe | 165 M2 | 215.000 Euro

Me nje familje ne kat.pamje shume e bukur.sip totale 165 m dhe sip neto 151m.ka edhe garazhd te madh 50m me cmim 20000 euro, 165 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
215.000,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME KUZHINE ME VETE ME QERA NE RRUGEN PJETER BUDI PRANE MARKET JULAND NE TIRANE (ID 4239052)

Rruga Pjeter Budi, prane market Juland | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine me vete ne nje kat vile, siperfaqa 150 m², kati 2. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient gatimi dhe ngrenie me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor shperndares. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, 3 kondicionere. Post parkimi i perfshire ne cmim.Cmimi 500 Euro, 150 M2, Property ID : 4239052 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
500,00 euro

APARTAMENT 3+1 ME QERA NE BULEVARDIN ZOGU I PRANE ZERIT TE POPULLIT NE TIRANE (ID 4231148)

Bulevardi Zogu i I, prane Zerit te Popullit | 160 M2 | 600 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 160 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 3, 3 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone qe lidhin te gjitha dhomat, orientim me diell, Jepet me qera 600 euro, 160 M2, Property ID : 4231148 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro
)