Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit | 420 M2 | 300.000 Euro

Ne nje nga zonat me te mira ne rr.Elbasanit prane Institutit te Higjenes shesim super apartament.Apartamenti organizohet ne 4+1 me 2 tualete dhe ambient gatimi i vecuar me siperfaqe 220 m2 dhe verande me siperfaqe 200 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te mire administruar. Nje nga pikat me te forta qe apartamenti ka eshte veranda me pamje spektakolare., 420 M2

Botuar më 24/09/2021
300.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE (3+1+2) - TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT ID: BILLION1075

Ish Fusha e Aviacionit | 274.5 M2 | 206.500 Euro

Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Nje seksion eshte i perbere nga minimumi 4 hyrje ne kat si dhe maksimumi 6 hyrje ne kat ku jane ne funksion te tyre 2 ashensore me shpejtesi 1.8 m/sec per cdo godine. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 274.5 m2,ku 136.5m2 eshte veranda dhe eshte i pozicionuar ne katin e 10-te., 274.5 M2, 4 ambjente, kati 10, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, bosh, gjendja: e re, .Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal duke e bere apartamentin te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Na kontaktoni ne nr: +355692033500.

Botuar më 24/09/2021
206.500,00 euro

RRUGA BARRIKADAVE

QENDER TE TIRANES | 165 M2 | 800 Euro

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 3+1+2, 165 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, REF ID 145

Botuar më 24/09/2021
800,00 euro/muaj

APARTAMENT 3+1 ME QERA PRANE VILAVE GJERMANE NE TIRANE (ID 4231227)

Prane vilave Gjermane, | 154 M2 | 650 Euro

Jepet me qera apartament 3+1, i mobiluar, siperfaqa 154 m², kati 9 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe me kend kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me hidromasazh), nje ballkon i madh me fushepamje dhe me diell gjate gjithe dites fale pozicionit jug-perendim. Jepet vetem per te huaj. Cmimi 650 Euro i diskutueshem., 154 M2, Property ID : 4231227 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
650,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE PRANE VILAVE GJERMANE NE TIRANE (ID 4131154)

Prane vilave Gjermane, | 154 M2 | 200.000 Euro

Shitet apartament 3+1, i mobiluar, siperfaqa totale 154 m² (144 m² neto), kati 9 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe me kend kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me hidromasazh), nje ballkon i madh me fushepamje dhe me diell gjate gjithe dites fale pozicionit jug-perendim. Cmimi 200000 euro., 154 M2, Property ID : 4131154 www.dreamalbania.al

Botuar më 24/09/2021
200.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 156 M2 | 235.000 Euro

Shitet apartamenti 3+1 tek Komuna Parisit.Apartamenti ka siperfaqe 156 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe lehtesisht te aksesueshme .Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper moderne, me punime shume cilesore dhe i shtruar i gjithi me parket., 156 M2

Botuar më 24/09/2021
235.000,00 euro

UNAZA E RE - ASTIR

PRANE ME BAR ARTISTI | 111 M2 | 83.000 Euro

111 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek

Botuar më 24/09/2021
83.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

PRANE QENDREN KRISTAL | 164 M2 | 164.000 Euro

NE SHITJE APART 3+1 PALLAT I RI, 164 M2, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek

Botuar më 24/09/2021
164.000,00 euro

ALI DEMI

Prane tregut elektrik | 105 M2 | 290 Euro

Rruga Ali Demi , prane tregut elektrik jepet me qera apartament 3+1, me siperfaqe 105m², i mobiluar ne menyre bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje vile . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, dhe ngrenie , 3dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkon. Cmimi:350 lek Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin, 105 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 24/09/2021
290,00 euro/muaj

JEPET ME QERA 3+1 . KATI 3. ME SIPERFAQE 76M2 RRUGA ALI DEMI. TE FUSHA

Rruga Ali Demi. Te Fusha | 76 M2 | 400 Euro

Me Siperfaqe 76m2 Kati 3. Pallat ekzistues Organizohet:. Salloni dhe Guzhina te ndara me vete•  2 dhoma gjumi.  1  banjo. .  1 Ballkon Ofrohet: . E mobiluar si ne foto. Gjendje shume e mire . Zone e qete. Dhe lehtesisht e aksesueshme • Me pllake Cmimi : 400€ .  I diskutueshem.1 qera / 1 Garanci ID LM 073, 76 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 24/09/2021
400,00 euro/muaj
)