Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LIQENI THATE

Liqeni Thate | 101 M2 | 450 Euro

Larg zhurmes dhe smogut te Tiranes, ofrohet apartament per qira tek zona e Liqenit te Thate konkretisht rruga Eduart Mano.Apartamenti eshte i tipologjise 3+1+2 tualete, . Apartamenti jepet i mobiluar. Gjithashtu ka dhe nje ballkon me siperfaqe te madhe. Dhomat jane me dritare gje qe ben te mundur ndricimin natyral dhe ajrosjen e duhur gjate dites., 101 M2, 2 banjo

Botuar më 23/06/2021
450,00 euro

APARTAMENTE 3+1 ME QERA TE LIQENI THATE, PRANE “KOMPLEKS FARIT” NE TIRANE (ID 4231196)

Te Liqeni Thate, prane “Kompleks Farit” | 150 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 150 m², kati 6 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, tualet, 3 ballkone, e gjithe shtepia me parket, panel diellor, oxhak, orientim me diell., 150 M2, Property ID : 4231196 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/06/2021
1.300,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1 BULEVARDI BAJRAM CURRI PALLATI ME SHIGJETAME SIPERFAQE 140M2 - KATI2

Jepet me qera apartamenti 3+1 Bulevardi Bajram Curri pallati me shigjetaMe siperfaqe 140m2 - kati2 | 140 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 3+1 Bulevardi Bajram Curri pallati me shigjetaMe siperfaqe 140m2 - kati2Organizohet: •3 dhome gjumi • Salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualete•2 ballkone Ofrohet:• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h • bosh me k.bufeCmimi per qera : 300euro muaj+ 1 muaj garanci ID BS 003 (Kontakto Agjenten Klara T.), 140 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
300,00 euro/muaj

JEPET ME QERA AMBJENTI 3+1 TEK VILAT GJERMANE

100m siper hotel Dea | 160 M2 | 30.000 Leke

Me siperfaqe 160m2Organizohet: • 3dhoma •1sallon •mobiluar•gjendje shum e mire• 1 tualet Ofrohet:• Open Space• Me pllaka• Ne gjendje te mire • 1 ballkon •pa mobiluar•2 kondicioner (Lavastovilje,televizor,lavatrice,frigorifer,te gjitha)Cmimi per qera : 30000 lek +1 muaj garanci, 160 M2

Botuar më 23/06/2021
30.000 leke

BLLOK

Rruga Brigada e VIII | 140 M2 | 700 Euro

Bllok,Rruga Brigada VIII , jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 140 m2, kati 6 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualet , 2 korridor, 1 ballkon i mbyllur , i mobiluar totalisht , 4 kondicioner.Jepet me qera 700 Euro ( pa taksa ), 140 M2, 2 banjo

Botuar më 23/06/2021
700,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1 BULEVARDI BAJRAM CURRI PALLATI ME SHIGJETAME SIPERFAQE 165M2

Jepet me qera apartamenti 3+1 Bulevardi Bajram Curri pallati me shigjeta | 165 M2 | 500 Euro

Me siperfaqe 165m2 Organizohet: •3 dhome gjumi• Salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 2 tualete•2 ballkone Ofrohet:• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h • e mobiluar me kushte bashkohoreCmimi per qera : 500euro muaj+ 1 muaj garanci ID BS 002 (Kontakto Agjenten Klara T.), 165 M2, 2 banjo

Botuar më 23/06/2021
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENTI 4+1RR SIRI KODRA AFER PAZARIT TE RI ME SIPERFAQE 110M2

Jepet me qera apartamenti 4+1Rr Siri Kodra afer Pazarit te Ri Me siperfaqe 110m2 | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 4+1Rr Siri Kodra afer Pazarit te Ri Me siperfaqe 110m2 Organizohet: •4 dhome gjumi• Salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 2 tualete Ofrohet:• Me pllaka• Ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h edhe parkim• BoshCmimi per qera : 35000 leke muaj+ 1 garanci ID BS 001 (Kontakto Agjenten Klara T.), 110 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
35.000 leke/muaj

PAZARI I RI

Rruga Tefta Tashko Koco | 141.93 M2 | 185.000 Euro

Pazari Ri, Rruga Tefta Tashko Koco, shitet Apartament 3+1 me siperfaqje 141.93 m2 me Hipoteke, kati 3 me ashensore, i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi ,2 tualete, ballkon, orientim Veri-Jug-Lindje, shitet bosh, apartament i ri, i pa banuar me pare, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Shitet 185 000 Euro, 141.93 M2, 2 banjo

Botuar më 23/06/2021
185.000,00 euro

BRRYLI

afer shkolles Niket Dardani | 80 M2 | 30.000 Leke

Brryli, Rruga Arkitekt Sinani, prane Shkolles Niket Dardani, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 80 m2, kati 2 ne pallat ekzistues, apartmenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet ( me dritare), ballkon, bosh, orientim me diell. Kushte qeraja e muajit te pare, qeraja e muajit te fundit dhe nje garanci.E pershtatshme dhe per zyra me cmim 300 Euro.Jepet me Qera 300 m, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
30.000 leke

RRUGA E DIBRES

prane Hotel Stela | 100 M2 | 40.000 Leke

Rruga e Dibres, prane Hotel Stela, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfaqe 100 m2, kati 4 (jo i fundit) ne pallat ekzistues. Apartamenti jepet i mobiluar dhe eshte i organizuar nga soxhorno, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.Jepet me qira 40 000 Leke ne Muaj, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
40.000 leke
)