Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE, MES ASTIRIT DHE FUSHES SE AVIACIONIT

Kompleksi Green City | 118.6 M2 | 77.090 Euro

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Botuar më 16/08/2018
650,00 euro/m2

5 MIN NGA BULEVARDI I RI,

Paskuqan, sapo kalon lumen Tirana | 300 M2 | 600 Euro

Jepet me qera godine 1 katshe, 300 M2, lartesia 5m, bosh, oborr perpara per 5 makina,...

Botuar më 16/08/2018
600,00 euro

TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 97 M2 | 130.000 Euro

Ek Komuna e Parisit shitet klinike dentare me cmim okazion. Ambjenti ndodhet ne filli...

Botuar më 14/08/2018
130.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Prane City Park | 600 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera, 600 M2, kati 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire, buze rruge,totalisht i...

Botuar më 14/08/2018
1.800,00 euro/muaj

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

OKAZION! JEPET ME QERA DYQAN! RR. "URA",

buze rruge, ne pallat te ri, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per zyra, ...

Botuar më 12/08/2018
25.000 leke

SHITET TOKE ME CMIM OKAZION! HAMALLAJ TE DURRESIT,

350m ne vije ajrore nga deti, | 2.000 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet toke, 2.000 M2, me themele te hedhura per pallat 8-katesh, rrethuar me avlli. ...

Botuar më 12/08/2018
10.000.000 leke

OFERTE DERI NE FUND TE MUAJIT!!! SHITEN AP. ME HIPOTEKE, 1+1, 2+1 DHE 3+1,

sip. 60 – | 120 M2 | 57.600 Euro

120 M2, Tek kafja e Rremes, rruga kur shkon per ne Tufine. Çmimi 530 E/m² -

Botuar më 10/08/2018
480,00 euro/m2

YRSHEK

Perballe Top Channel | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera kapanon, 900 M2, totali i kateve 1, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, Jepet...

Botuar më 09/08/2018
1.500,00 euro/muaj

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142.500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 17/08/2018
950,00 euro/m2

RR. "SUL BEGA"

brenda unazes, afer gjimnazit Partizani dhe shkolles 4 Deshmoret | 252 M2 | 277.200 Euro

Shitet truall sip., 252 M2, shtepia 37m². Dokumenta te rregullta, me certifikate pronesie. Cmimi truallit.

Botuar më 17/08/2018
1.100,00 euro/m2

BUZE RRUGES KAVAJES

afer Qendres Globe | 47 M2 | 360 Euro

Jepet me qera apartament totalisht i kompletuar, 47 M2, kati dyte. Jepet vetem per te huaj. Ne Çmimi perfshihen tatim mbi qerane,interneti,pastrimi apartamentit dy here ne muaj,mirmbajtja shkalles).

Botuar më 17/08/2018
360,00 euro

BUZE RRUGES KAVAJES

afer qendres Globe | 48 M2 | 25 Euro

Jepen me qera mbi 10 dite dy apartamente,totalisht te kompletuara, secili nga apartamentet, 48 M2, pallati i ri,kati dyte.Cmimi 25 Eur dita. Tel.0675167289

Botuar më 17/08/2018
25,00 euroÇmimi/ditë

RR. KAVAJES",

pallat i ri, ne krah te qendres Globe | 700 M2 | 1.600 Leke

Jepet me qera garazh i pershtatshem edhe per magazine, 700 M2, mund te ndahet edhe sipas nevojave.

Botuar më 17/08/2018
1.600 lekeÇmimi/m2

RR."LLAZI MIHO"

Kombinat | 120 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, kati 5

Botuar më 17/08/2018
65.000,00 euro

RR. "PETRONINI LUARASI",

nr 15, afer tregut Elektrik, | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, verande, oborr me gjelberim, parkim per makine. Jepet vetem per familjare.

Botuar më 17/08/2018
30.000 leke

FIRMA "BUSHGJOKAJ SHPK", SHET AP. 1+1; 2+1 DHE 3+1 TEK ZONA E FRESKUT!!

Ndertim me punime teper cilesore, pamje panoramike, | 70 M2 | 37.100 Euro

Sip. 140 -, 70 M2, Çmimi 700 -

Botuar më 17/08/2018
530,00 euro/m2

MBI QYTETIN STUDENTI,

rr. "Pjeter Budi", kompleksi Ana, | 30.2 M2 | 24.160 Euro

Shitet dyqan + verande 28m² (sip. totale 59m²), sip dyqanit, 30.2 M2, me dokumenta te rregullta. Shitet ose kembehet me toke ne zonen e Sanatoriumit, Sauk, Poligrafikut. (kembehet dhe me automjet me vleren deri ne 8.000 Euro). Çmimi shitjes

Botuar më 17/08/2018
800,00 euro/m2

NE HYRJE TE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

nga 21 Dhjetori, 20m drejte rruga e pare djathtas | 66 M2 | 185.000 Euro

Shitet bar kafe "Sebastiano" me nje aktivitet 10 vjecar, 3 ambjente, 66 M2, me certifikate pronesie, + 23m² shtese ne proces legalizimi, nje lulishte perpara 200m² per shfrytezim, 20 tavolina perpara

Botuar më 17/08/2018
185.000,00 euro