Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

River Residence | 130.5 M2 | 176.175 Euro

River Residence ne unazen e re , shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 130.5m2 , ne ka...

Botuar më 25/11/2023
176.175,00 euro

LAPRAKE

Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash | 108 M2 | 48.000 Leke

Laprake Rruga Gjergj Legisi Blloku Gintash jepet me qera, apartament 3+1+2, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 te organizuara ne 4 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra,2 tualete .Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 48,000Leke, 108 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
48.000 leke/muaj

SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER QERA TEK BULEVARDI ZOGU I I PRANE QENDRES NE TIRANE ( ID 4231340)

Bulevardi Zogu i I prane Qendres | 160 M2 | 1.000 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera, pallat i Ri, kati i 7 ( jo i fundit ) me ashensor, siperfaqe 160 m², i mobiluar si ne foto edhe mundesi per ta mobiluar sipas deshires se klientit.Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ( me dritare ), ballkon, verande e madhe me pamje te lire, koridor shperndares. Orientim me diell gjith diten, 2 lavatrice, 2 frigorifere,, 160 M2, Property ID : 4231340 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
1.000,00 euro

APARTAMENT PER QERA 3+1+ GARAZH NE BLLOK PRANE NOBIS NE TIRANE (ID 4231338)

Bllok, prane Nobis | 130 M2 | 1.500 Euro

Jepet apartament 3+1 me qera, siperfaqe 130 m² neto, kati i 7 me ashensor ( jo i fundit), i mobiluar, garazh, Kondicioner Chiller, apartamenti organizohet ne Dhome ndenje + kuzhine, 3 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Jepet me qera 1500 euro Bruto., 130 M2, Property ID : 4231338 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
1.500,00 euro

JEPET PER QIRA DUPLEKS TEK KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 120 M2 | 1.000 Euro

Ne kete kompleks ofrojme per qira dupleks modern i cili organizohet nga Sallon + Ambient gatimi, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Ballkon.Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe gati per banim.Per me shume informacione me kontaktoni!, 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
1.000,00 euro/muaj

HAXHI HYSEN DALLIU, STACIONI I TRENIT, TIRANË

TEK FAKULTETI SHKENCAVE | 125 M2 | 250.000 Euro

Ofrojme apartament per shitje tek Fakulteti Shkencave 3+1+2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimit ne nje pallat me ashensor, ndertim i vitit 2003.Me siperfaqe bruto prej 125 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon ndenjie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.Ofrohet dhe 1 garazh me siperfaqe 21m2 me pagese ekstra.Ka mundesi ndarje ne 2 apartamente 1+1., 125 M2, kati 3, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, Indrit Abdiu, Konsulent Imobiliar

Botuar më 29/11/2023
250.000,00 euro

BULEVARDIT TE RI

Rruga Gjon Mili | 120 M2 | 450 Euro

MORINA REAL ESTATE jep me qira 3+1, 120 M2, 7 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2023
450,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 3+1 ME KUZHINE ME VEHTE TEK RRUGA BARDHYL PRANE BAR OSLO NE TIRANE (ID 4139121)

Rruga Bardhyl prane Bar Oslo | 125 M2 | 129.000 Euro

Shtiet apartament 3+1 me kuzhine me vehte, sipefaqe 125 m², me dy hipoteka, e mobiluar, kati i dyte ne pallat ekzistues, orientim me diell. Apartamenti organizohet ne: soxhorno, kuzhina me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares, ballkon i bollshem. Vendodhja shume e mire, shume afer unazes se vogel., 125 M2, Property ID : 4139121 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
129.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE 3+1 NE ASTIR NE RRUGEN LONI LIGORI (4131294)

Rruga Loni Ligori | 132 M2 | 138.600 Euro

Ne Astir, shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 132.02m² (116.32 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 banim me ashensor,organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi,dy tualete, ballkon, orientimi jug-lindje, koridor qe lidh gjithe dhomat. Perfundon ne muajin dhjetor 2023.Cmimi: 138600 Euro(1050 Euro m2), 132 M2, Property ID : 4131294

Botuar më 29/11/2023
138.600,00 euro

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE NE SAUK, NE REZIDENCEN TOUCH OF THE SUN NE TIRANE (ID 4131288)

Sauk, ne Rezidencen Touch of The Sun | 169.05 M2 | 338.100 Euro

Shitet apartament 3+1, siperfaqe 169.05 m² ne certifikate pronesie, kati 3, ne nje ndertim te ri. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, shtruar me parket, elektroshtepiake dhe hidrosanitare cilesore. Organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon, depo, koridor shperndares. Duke qene pjese e nje nder komplekseve rezidenciale me te mire te Tiranes, ..., 169.05 M2, Property ID : 4131288 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2023
338.100,00 euro

TEK KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika 1 | 125 M2 | 700 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2 ,125 ??2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,2 dhoma gjumi me krevate teke , 2 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin 9-re te nje pallati i pajisur me ashensor. Cmimi:700 Euro, 125 M2, kati 9, 2 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 29/11/2023
700,00 euro/muaj
)