Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA QEMAL STAFA

Tregu bicikletave tek pazari i ri | 124 M2 | 350.000 Euro

Shitet shtepi private ose jepet me qera siperfaqja totale 124 apartment plus oborri 350 000 shitja ose 450 euro qeraja mujore., 124 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, Oborri eshte i mbuluar me peme mandarina limon portokall edhe rrush

Botuar më 07/05/2023
350.000,00 euro

RRUGA PRENKE JAKOVA

Pallati i Sportit | 90 M2 | 24.000 Leke

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. Aktualisht jemi tre vajza. Qeraja eshte 60 mije leke te vjetra per person (perfshire dhe interneti)., 90 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/05/2023
24.000 leke/muaj

RRUGA SIRI KODRA

Afer Memorialit te Vojo Kushit | 72 M2 | 35.000 Leke

Afer sherbimeve publike dhe private(Shkolle, Spital, Treg, stacion autobuzi, Bulevard, etj), 72 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, bodrum, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Uje drita 24 ore

Botuar më 06/05/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA 5 MAJI

Rruga 5 Maji, pranë Concord Center | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 06/05/2023
30.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - MISTO MAME, PALLATET CABEJ

Perballe Restorant Helios | 100 M2 | 12.500 Leke

Uje, drita, internet te perfshira ne cmim 2 tualete, 2 ballkone, pallati survejohet nga kamera, ne rruge kryesore, 100 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Cdo gje e perfshire ne cmim

Botuar më 06/05/2023
12.500 leke/person

SHTEPI ME QERA - RRUGA SHEFQET MUSARAI, ND.34, SHK.2,H.4, NJESIA 7, TIRANE

Ish- NPV-ja ushtarake! | 117 M2 | 130.000 Euro

Okazion: Shitet 2+1+1 banje, tek ish-Uzina Enver! Shtepi e mobiluar, kati i 4, ndertim i vitit 2000, nje hyrje ne kat, me shkalle nga jashte! Siperfaqe e shkelshme 100 m2, siperfaqe totale bashke me veranden, 117 m2. Shtepia eshte e rinovuar pjeserisht ne vitin 2017., 117 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 06/05/2023
130.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. JORDAN MISJA

200 m larg shinave te trenit, rr. "Isuf Balta" | 120 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 05/05/2023
26.000 leke

SHTEPI ME QERA - RR.KOSOVAREVE

pallati Orion | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1, Apartamenti ka dhe mundesi shitje, 100 M2, kati 3, i mobiluar, Pallat i ri i 2022

Botuar më 05/05/2023
600,00 euro

SHTEPI ME QERA - 100M NGA SANATORIUMI

jepet | 86 M2 | 23.000 Leke

Me qera 2+1, 86 M2, kati I, e kompletuar. Vend parkimi per makine

Botuar më 05/05/2023
23.000 leke

KOMUNA PARISIT

Pallatet arabe | 100 M2 | 82.500 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje, 100 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/05/2023
83 leke/person
)