Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN FERIT XHAJKO NE AFERSI TE ISH-RESTORANT DURRESIT NE TIRANE (ID 41211232)

Prane Ish Restorant Durresit | 125 M2 | 164.000 Euro

Ne rrugen Ferit Xhajko, shitet apartament 2+1+2, siperfaqe 125 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri, me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha paisjet e reja. Apartamenti ofron te gjitha komoditetet. Disponon certifikate pronesie., 125 M2, Property ID : 41211232, www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
164.000,00 euro

~ UNIVERS CITY

OKAZION ME 720 EURO M2 SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE UNIVERS CITY | 90.15 M2 | 64.900 Euro

SUPER OKAZION ME 720 EURO M2!!!Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti ne nje zone te qete per banim me te gjitha facilitetet e mundshme.Apartamenti eshte me sip.90.15 m2.Organizohet ne:sallon ndenje,ambjent gatimi,korridor shperndares,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon., 90.15 M2, Kompleksi Univers City do tju ofroje qetesine, atmosferen relaksuese, sigurine dhe lehtesine.Kompleksi eshte ne ndertim.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 02/10/2023
64.900,00 euro

KOMUNA E PARISIT

LULISHTJA | 120 M2 | 1.000 Euro

APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I RI , I PA BANUAR ME PARE, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
1.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK PAZARI I RI NE TIRANE(ID 42214287)

Pazari i Ri | 160 M2 | 600 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Ndertim te Ri, Kati 5 me ashensor. Siperfaqe 160 m². i mobiluar ne menyre klasike, Ndodhet ne zonen me te kerkuar ne Qender te Tiranes, pamje panoramike nga sheshi Skenderbej. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, korridor, verande, dhe 2 tualete.Jepet me Qera 600 euro ne muaj, 160 M2, Property ID : 42214287 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro

~ FUSHA E AVIACIONIT

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TE FUSHA E AVIACIONIT | 90 M2 | 150.000 Euro

Shitet apartament 2+1+verande me vendodhje te Fusha e Aviacionit.Apartamenti eshte me siperfaqe 90 m2+120 m2 verande.Organizohet ne;Sallon ndenje,Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,Korridor,2 Tualete,Verande e madhe.Apartamenti eshte i sapo perfundur.Per nje vizite ne prone na kontaktoni!, 90 M2

Botuar më 02/10/2023
150.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Shitet, Apartamenti 2+1, Rr. ''Dritan Hoxha'', Tirane. UNA33848 | 126.4 M2 | 143.600 Leke

• Sipërfaqja Bruto 126.4 m2.• Sipërfaqja Neto: 107.1m2.•Siperfaqe e Perbashket: 19.4 m2 • Kati 1 banim.• Fazë karabinaje.Organizimi:• Ambient ndenje.• Ambient gatimi.• 2 Dhoma gjumi.• 2 Tualete.Cilësime të tjera:, 126.4 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
143.600 leke

RRUGA MIHAL GRAMENO

tek Muzeu i Shkencave te Natyres | 86 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 , Bosh i pa mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 85m2 te organizuara ne 3 ambiente te diferencuara nga njera –tjetra , 2 tualete.Ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate afatgjate .CMIMI i apartamentit bosh : 45,000 Leke, 86 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/10/2023
45.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR PRANE VILA L (ID 4121987)

Astir prane Vila L | 104.3 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 104,3 m2, kati 7 me ashensor (jo i fundit) . Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 koridor qe lidh te gjitha dhomat, 1 tualet dhe ballkon. Shitet i mobiluar sic eshte, punime extra jo te firmes. Cmimi: 125000 Euro, 104.3 M2, Property ID : 4121987 www.dreamalbania.al

Botuar më 02/10/2023
125.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

Shitet, Apartamenti 2+1, Rr. ''Dritan Hoxha'', Tirane. UNA33847 | 121 M2 | 137.600 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja Bruto 121.5m2.• Sipërfaqja Neto: 103m2.•Siperfaqe e Perbashket: 18.5 m2 • Kati 2 banim.• Fazë karabinaje.Organizimi:• Ambient ndenje.• Ambient gatimi.• 2 Dhoma gjumi.• 2 Tualete., 121 M2, kati 2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, tarrace, bosh, gjendja: e re

Botuar më 02/10/2023
137.600,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Rruga Peti | 100 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1me siperfaqe 100 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI : 600 Euro, 100 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, CMIMI : 600 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/10/2023
600,00 euro/muaj
)