Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRESK

ne Rrugen e Thesarit | 97 M2 | 52.962 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi ( njera me tualet brenda dhe me dritare ajrimi ), sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, ashensori pa vendosur akoma, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2

Botuar më 07/07/2020
52.962,00 euro

NE BLLOK

prane Njesis Bashkiake Nr 5 | 115 M2 | 170.200 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke,sip 115m2,kati 6 i banimit,me ashensor,shkallet me ndricim natyral,hyrje e madhe me punime shume te bukura murale e te tavanit,punime gipsi,spote,dy dhoma gjumi te medha,sogiorno e madhe per ndenje,gatim-ngrenie vec,dy tualete,korridor i madh,ballkon me vedrat xhami,orientim J-L-P,shitet pjeserisht e mobiluar, 115 M2

Botuar më 07/07/2020
170.200,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

afer ish Restorant Durresit | 72 M2 | 58.000 Euro

Shitet Ap 2+1 ekzistues me tulla, kati i pare, sip 72 m2 me Hipoteke, e rregulluar, me dritare me kangjella, cistern uji, nje dhome eshte dyqan me cepen e lidhur me shtepine, nje dhome tjeter e madhe per banim, me guzhine me aneks, korridor i madh dhe tualet me dritare, e mobiluar komplet, e pershtashme per biznes dhe banim, 72 M2

Botuar më 07/07/2020
58.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR

Prane Gjimnazit Partizani | 80 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 i Ri, me punime cilesore, sip 89 m2, (80 me Hipoteke), kati2, ashensor, dy dhoma gjumi ( nje per femi) soxhorno per ndenje, gatim e ngrenie, tualet i madh me vaske, koridor, ballkon, dopioxham, grrila, parket, eshte i mobiluar, 80 M2

Botuar më 07/07/2020
85.000,00 euro

ALI DEM

Prane Fushes | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke, siperfaqe 72 m², kati 3 jo i fundit, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 72 M2

Botuar më 07/07/2020
64.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

prane Condor Center | 104 M2 | 106.000 Euro

Shitet Ap 2+1 ne pallat te ri, me Hipoteke, kati 6 me ashensor, sip 104 m2, punime cilesore gipsi, dritare dopio xham, me grila, tualet, dy ballkone, orientim me diell, koridor qe lidh te gjitha ambientet, pjeserisht e mobiluar., 104 M2

Botuar më 07/07/2020
106.000,00 euro

FRESK

ne fillil te Rruges Teleferikut | 108 M2 | 65.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, punime coilesore dhe extra, gipsi, dritare dopio xham, me grila, orientim me diell ( Lindje-Jug ), i mobiluar totalisht me paisje te reja, dy dhoma gjumi, sallon per pritje, gatim e ngrenie, dy tualete, dy ballkone, koridor i madh qe lidh te gjitha ambientet, sip 108 m2, kati 2 banim, me ashensor., 108 M2

Botuar më 07/07/2020
65.000,00 euro

FRESK

ne fillil te Rruges Teleferikut | 108 M2 | 65.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, punime coilesore dhe extra, gipsi, dritare dopio xham, me grila, orientim me diell ( Lindje-Jug ), i mobiluar totalisht me paisje te reja, dy dhoma gjumi, sallon per pritje, gatim e ngrenie, dy tualete, dy ballkone, koridor i madh qe lidh te gjitha ambientet, sip 108 m2, kati 2 banim, me ashensor., 108 M2

Botuar më 07/07/2020
65.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 80 M2 | 480 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me mobilim modern dhe elektroshtepiake te reja te pa perdorur, sogjorno me gatim-ngrenie-ndenje, njera dhome me parket, 3 kondicioner, dhome gardarobe, me verand, ashensor, 80 M2

Botuar më 07/07/2020
480,00 euro/muaj

PRANE FAKULTETIT EKONOMIK

tek Vilat Gjermane | 87 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 87 M2, kati 2. Pallet i ri ne proces hipotekimi(shume shpejt). Apartamenti shitet i kompletuar.

Botuar më 07/07/2020
69.000,00 euro
)