Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE LAPRAKE NE AFERSI TE UNIVERSITETIT ZOJA E KESHILLIT TE MIRE NE TIRANE (ID 41211142)

Laprake ne afersi te Universitetit Zoja e Keshillit te Mire | 102 M2 | 82.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 102 m² ( 92.60 m² neto), ne katin e 6 ( jo i fundit) ne nje pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor shperndares te dhomave, ballkon i madh. I ndodhur 3 minuta nga Universiteti Italian Zoja e Keshillit Te Mire, zone e kerkuar nga studentet e huaj, 102 M2, Property ID : 41211142 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/05/2023
82.000,00 euro

~ KOMPLEKSI DELIJORGJI

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI | 123 M2 | 1.100 Euro

Jepet super apartament 2+1+2 me qera te Kompleksi Delijorgji.Apartamenti eshte me siperfaqe 123 m2.Organizimi i apartamentit perbehet nga:Salloni i ndenjes~Ambjenti i gatimit~2 dhoma gjumi~Korridor~2 tualete~Ballkon.Eshte i shtruar me parket,kondicionere multi-split ne cdo ambjent,etj.Apartamenti jepet totalisht i mobiluar e cila eshte me arredim bashkohor dhe te komod, 123 M2, Tek kompleksi Delijorgji do te gjeni vendodhje elitare,cilesi te larte ndertimi, siguri 24 ore,mirembajtje,jetese ne komunitet.Per me shume detaje na kontaktoni!

Botuar më 27/05/2023
1.100,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN BARDHYL NE TIRANE (ID 4129367)

Rruga Bardhyl | 94 M2 | 135.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, me hipoteke, ne pallat ekzistues siperfaqe 82 m² + 12 m² shtese, kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht me arkitekt, organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, njeri tualet me para banjo, koridor qe lidh gjithe dhomat, orientim me diell, e shtruar me parket cilesor, shitet e mobiluar sic eshte.Cmimi: 135000 Euro, 94 M2, Property ID : 4129367 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/05/2023
135.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES, TEK “TIRANA GARDEN BUILDING” NE TIRANE (ID 41211083)

Rruga e Kavajes te Rezidenca “Tirana Garden Building” | 110 M2 | 192.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2, me siperfaqe totale 110m2 (88m2 neto), ne katin 6 me ashensor. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Objekti ndodhet ne nje zone te perfshire ne pjesen qendrore te qytetit te Tiranes, brenda unazes se pare dhe perkatesisht ne perendim te kesaj hapesire urbane, buze rruges se “Kavajes”, afer sheshit “21 Dhjetori”., 110 M2, Property ID : 41211083 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/05/2023
192.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA E DIBRES, PRANE MEDRESESE NE TIRANE (ID 41211224)

Rruga e Dibres, prane Medresese | 73.1 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me Ashensor i vitit 2008. Siperfaqe 73.1 m² ne Certifikate Pronesie, Kati 8(jo i fundit), Apartamenti eshte totalisht i restauruar, i shtruar me parket, planimetri shume te rregullt. Organizohet ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje+aneks gatimi, korridor shperndares, ballkon dhe tualeti (i investuar). Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar., 73.1 M2, Property ID : 41211224 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/05/2023
115.000,00 euro

~ MINISTRIA E DREJTESISE

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE MINISTRISE SE DREJTESISE | 90 M2 | 500 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera prane Ministrise se Drejtesise.Apartamenti eshte me siperfaqe 90 m2.Organizohet ne :Sallon ndenje, Ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, Korridor, 1 tualet,1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar.Eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi., 90 M2, Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Botuar më 27/05/2023
500,00 euro/muaj

APARTAMENTE ME QERA - RRUGA ARBEN BROCI

perballe Ana Market | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera hyrje 2+1, 100 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, Preferohen cifte dhe jepet me qera per afat te gjate kohor. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem ne Whatsapp

Botuar më 27/05/2023
500,00 euro

~9-KATESHET, QENDER

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE QENDER TE 9-KATESHET | 80 M2 | 750 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender te 9-kateshet.Apartamenti eshte me sip.80 m2.Organizohet ne:Sallon ndenje,ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet,ballkon.Apartamenti ka orientim te favorshem qe e ben te mundur ndriçimin natyral.Eshte i shtruar me parket.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar., 80 M2, Zona eshte mjaft e preferuar dhe me shume facilitete si supermarkete,institucione arsimore, bankare etj.Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni!

Botuar më 27/05/2023
750,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK SIRI KODRA

SIRI KODRA | 120 M2 | 30.000 Leke

Kati 3 ndertim ekzistues,Pjeserisht i mobiluar, 120 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e mire

Botuar më 27/05/2023
30.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE QENDER TE TIRANES TEK FILLIMI I RRUGES “MYSLYM SHYRI” NE TIRANE (ID 42214443)

Fillimi i Rruges “Myslym Shyri” | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 120 m², kati 6 me ashensor, e gjithe shtepia me parket, kondicioner, 2 tualete, verande me pamje panoramike, orientim me diell.Apartamenti disponon 2 poste parkimi ne katin -1Jepet me qera 1000 euro, 120 M2, Property ID : 42214443 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/05/2023
1.000,00 euro
)