Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. ALEKSANDER GOGA

Prane spitalit Rajonal, Durres | 76 M2 | 44.000 Euro

Shitet 2+1, 76 M2, kati 5, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 08/10/2018
44.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane kafe "univers" | 94 M2 | 63.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 94 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar me 08/10/2018
63.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

ne kompleksin Kristal | 97 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 97 M2, 1 banjo

Botuar me 08/10/2018
100.000,00 euro

RR. "DURRËSIT ", PALLATET KARAVAN,

pallatet Karavan, | 108 M2 | 78.840 Euro

Shitet 2+1, 2 banjo, 2 ballkone, një depo, kati parafundit, punuar anësoret me gips, ballkonet me grila e vetrata, ashensor, parkim i garantuar, hipoteke, 108 M2, 2 ambjente

Botuar me 08/10/2018
730,00 euro/m2

MISTO MAME,

pallatet Cabej, tek Ana Market, | 100 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 08/10/2018
23.000 leke

FRESKU

Fresku ne rrugen Sotir Caci | 120 M2 | 68.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Sotir Caci” pranë “Big Marketit”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 120m2. Apartamenti ka orientim jug-lindje si dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Korridor shpërndarje • Ballkon Detaje të tjera • Bosh, 120 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 08/10/2018
68.000,00 euro

FRESKU

Fresku ne rrugen e Dajtit | 100 M2 | 55.275 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në rrugën e “Dajtit” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim, me sipërfaqe totale 100.5m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie •Ambjent gatimi •2 dhoma gjumi • 2 tualete (njëri me dritare) •Ballkon Detaje të tjera • Bosh • Punime cilësore •Ndërtim I ri, 100 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 08/10/2018
55.275,00 euro

RR. “PASHO HYSA”

nr.58, tek markata e vjeter, Ali Demi | 86 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet per ndarje qeraje familjare ose vajza, ap.2+1, 86 M2, I kompletuar.

Botuar me 08/10/2018
7.000 leke/person

200M MBI SHKOLLEN E BALETIT,

fillimi i tregut elektrik, | 80 M2 | 9.000 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje, te nje apartamenti 2+1, 80 M2, aktualisht jeton nje zonje

Botuar me 08/10/2018
9.000 leke

KODRA E DIELLIT

50 m nga dera kryesore | 98 M2 | 1.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, i mobiluar, punime cilesore

Botuar me 08/10/2018
1.000,00 euro