Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QERA, APARTAMENT 2+1, SELVIA

Qera, Apartament 2+1, Selvia | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 "Selvia" pranë Observatorit. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor., 110 M2, 3 ambjente, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA LIMAN KABA, PERBALLE KOMPLEKSIT SPORTIV DINAMO

Parku Olimpik Tirane | 128 M2 | 550 Euro

Jepet me qera Apartament i ri 2+1, 128 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
550,00 euro/muaj

UNAZA E RE, TEK ASTIRI

prane hotel Roland, pallatet Arlis | 116 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 116 M2, kati 1, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, me ballkon te madh me sip 15m². Preferohen familjare per afat te gjate kohor

Botuar më 12/08/2019
30.000 leke

VASIL SHANTO

Tirane | 90 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 , mobiluar ne menyra bashkohore, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
35.000 leke/muaj

TEK HIPOTEKA

Tirane | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, pallat i ri kushte bashkohore orientim Jug - lindje, 100 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
100.000,00 euro

SHITET, APARTAMENT 1+1, STACIONI I TRENIT

Shitet apartament në rrugën Jordan Misja.Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 70 M2 | 68.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70.5m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Orientimi perëndim. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës.• kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me hipotek • fasadë e ventiluar • termoizolim, 70 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
68.000,00 euro

FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu, pranë Hippo Market.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 73 M2 | 44.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 73m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi veri-perëndim Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës.• me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor, 73 M2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
44.000,00 euro

BLV. "ZOGU I",

siper bankes San Paolo | 123 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 123 M2, kati 10, ashensor, i mobiluar, kondicioner. .

Botuar më 12/08/2019
350,00 euro

RR.GJIN GJERGJI SELITE PRANE UNIVERSITETI MARIN BARLETI

Universiteti Marin Barleti , Selite | 75 M2 | 25.000 Leke

Hyrje pallati kati i 3, e mobiluar e pershtatshme shume mire per familjare, 75 M2, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 12/08/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA FORTUZI

Tirane | 85 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1, pallat ekzistues,zone shume e mire, 85 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/08/2019
90.000,00 euro