Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MISTO MAME

ne vazhdim te pallateve Cabej | 72 M2 | 42.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 72 m², me Hipoteke, kati 6 banim jo i fundit, ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, bosh, nuk shitet me kredi., 72 M2

Botuar më 30/05/2020
42.000,00 euro

ALI DEM

Rruga Idriz Dollaku | 67 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 67 m², me Hipoteke, kati 1 , soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dhom gjumi, tualet, ballkon, parket., 67 M2

Botuar më 30/05/2020
52.000,00 euro

ALI DEM

Prane Fushes | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke, siperfaqe 72 m², kati 3 jo i fundit, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 72 M2

Botuar më 30/05/2020
64.000,00 euro

RR. E KAVAJES

40 metra larg GLOBE | 52 M2 | 25.000 Leke

52 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

TEK FRESKU

tek Rruga Thesarit | 82 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m², me Hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me kredi.Shitet 45.000 euro me mobilim., 82 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
45.000,00 euro

BLLOK

Rruga Ismail Qemali | 120 M2 | 1.000 Euro

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per zyra. Ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te ri cilesor, 120 M2, 1 banjo, Ambjenti organizohet nga 1 hapsire e madhe, 2 te vogla te organizuara sipas aktivitetit te urshtruar, dhe 1 tualet.Jepet me qira bosh, i pershtatshem per zyra.

Botuar më 30/05/2020
1.000,00 euro/muaj

POSHTE ASTIRIT,

vila L | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, e rregulluar dhe mobiluar. Ka funksionuar si dyqan, aktualishti ndare ne 2 kate.

Botuar më 30/05/2020
18.000 leke

POSHTE ASTIRIT,

tek vila L | 60 M2 | 25.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, e rregulluar dhe mobiluar. Ka funksionuar si dyqan dhe aktualisht i ndare ne 2-kate.

Botuar më 30/05/2020
25.000,00 euro

TIRANË,ASTIRI,RRUGA ALEKSANDRI I MADH

Te Ozone, Afër Stationit të autobusit | 62 M2 | 22.000 Leke

Jepet me Qëra 1+1 e mobiluar në gjëndje sh të mirë ,ballkon me ashensor.Preferohen Familjarë., 62 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
22.000 leke/muaj

RR. 5 MAJI

Pallati i Konkord Center | 96 M2 | 32.000 Leke

Apartament 2+1 me ballkon llozhe tek Qendra Tregetare Konkord. Apartament ne gjendje te shkelqyer me shume drite dhe diell. Duke qene Qender Tregetare siguria eshte e larte. Apartamenti eshte bosh dhe ka vetem kondrabufene. Super i sigurte nga termetet, asnje plasaritje sado e vogel. Per me shume informacion mund te kontakoni: Viber/What’Up 0697300100, 96 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
32.000 leke/muaj
)