Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI

PRANE MOZAIK | 80 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, PALLAT EKZISTUES I RESTAURUAR , MOBILIM I RI!, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 04/02/2023
57.548 leke/muaj

RRUGA DIBRES

prane Medresese | 80 M2 | 450 Euro

Rruga Dibres , jepet me qera apartament me siperfaqe 80 m2, 2+1 i mobiluar ne menyre bashekohore . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ,2 dhoma gjumi ,dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. Çmimi 450 €uro, 80 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
52.363 leke/muaj

RRUGA DIBRES

Prane Medresese | 80 M2 | 450 Euro

Rruga Dibres , jepet me qera apartament me siperfaqe 80 m2, 2+1 i mobiluar ne menyre bashekohore . Apartamenti organizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ,2 dhoma gjumi ,dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 450 €uro, 80 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 450 €uro/Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e Agjensise Imobiliare

Botuar më 04/02/2023
52.363 leke/muaj

NE ZONEN E MYLYM SHYRIT

Rruga Nikolla Lena prane Spitalit Gjerman | 120 M2 | 650 Euro

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 120 m2, 2+1+2 plotesisht i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon .Apartamenti eshte totalisht I shtruar me parket.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi :650 euro, 120 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 04/02/2023
75.635 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

Fusha e Aviacionit | 84 M2 | 600 Euro

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme.Apartamenti eshte ideal per nje familje.Akses shume i mire me te gjitha rruget lidhëse te Tiranes.Zone e qete e cila ofron siguri dhe cdo facilitet te nevojshem., 84 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
69.545 leke/muaj

QENDER

Blv Zogu i pare | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, 90 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
46.363 leke/muaj

KTHESA E KAMZES

Prane Casa Italia | 90 M2 | 300 Euro

Tek kthesa e Kamzes pran Casa Italias, Jepet apartamenti me qera 2+1+2 + ballkon .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90m2,ndodhet ne katin e dyte pallat i ri me ashensor ,organizohet ne songjorno ,dhome ndenje dhe kend gatimi ,2 dhoma gjumi,2 tualete , 1 ballkon .Guzhina eshte pjeserisht e mobiluar ,apartamenti jepet bosh.Ka orjentim Jug-Lindje ndricimi natyral .Jepet me qera 300 euro ., 90 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
34.911 leke/muaj

LIQENI I THATE

Rruga Peti | 122 M2 | 450 Euro

Rruga Peti, te ullishtja, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 122 m2, kati pare ne pallat te ri, e mobiluar , kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.Disponohet edhe nje garazh i perfshire ne cmim !Kusht qeraja e muajit te pare dhe 2 muaj garanci !Jepet me Qira 450 Euro, 122 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
52.367 leke/muaj

RRUGA 5 MAJ

Pallatet e rindertimit | 120 M2 | 42.000 Leke

Rruga 5 Maji, pallatet e rindertimit, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati 5(i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor, i mobiluar, parket, kondicioner ne cdo ambjent. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 4 ballkone.Jepet me Qira 42000 Leke, 120 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
42.000 leke/muaj

KOMUNA E PARISIT

Kika 2 | 90 M2 | 700 Euro

Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, jepet me qera Apartament 2+1 , siperfaqja 90m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, parket, kondicioner.Lirohet ne 15 shkurtJepet me qera 700 Euro ne muaj, 90 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/02/2023
81.460 leke/muaj
)