Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPSHTI BOTANIK

tek kodra e diellit | 110 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera shtepi, 110 M2, 2 banjo, i mobiluar, shume mire.

Botuar me 06/11/2018
40.000 leke/muaj

UNAZA E RE

prane vila l | 101.5 M2 | 67.000 Euro

Kubature e rregullte me hipotek e mobiluar ne menyre bashkohore e shtruar me parket orjentim jug djell gjith diten., 101.5 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 06/11/2018
67.000,00 euro

RR. ARBEN BROXI

tek kthesa e Kamzes, pallatet Malajzjane | 97 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 97 M2, kati 3, e mobiluar luks

Botuar me 06/11/2018
30.000 leke

PERBALLE GJYKATES ADMINISTRATIVE,

dhe Ministrise se Arsimit, ne krah te majt te rruges Durres-Tirane, | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1+banjo+korridor, kati I, e kompletuar, 85 M2, Jepet per 4-5 studente vajza çift ose familje deri ne 3-5 persona. (Ujin dhe dritat i paguan ai qe i shpenzon + qeraja). Jepet me kontrate 1 vjeçare.

Botuar me 06/11/2018
35.000 leke

RRUGA BARDHYL,

pas Trisit, pallat i ri | 120 M2 | 95.000 Euro

Shitet 2+1, 120 M2, 3 ambjente, kati 2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 06/11/2018
95.000,00 euro

RRG. ARKITEKT KASEMI

Prane Bar OSLO, perball TISS (ish-Rozafa) | 150 M2 | 40.000 Leke

Jepet shtepi me qera, 150 M2, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 06/11/2018
40.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES,

PAS 9 KATESHEVE, | 106 M2 | 500 Euro

Jepet me qera 2+1, 106 M2, kati 8, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, shtepi shume e kendshme. Preferohen te huaj

Botuar me 06/11/2018
500,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Globe | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar me 06/11/2018
400,00 euro/muaj

DURRES, SHITET 3+1 ME HIPOTEKE!! PRANE VOLLGES,

buze detit, | 140 M2 | 100.000 Euro

Shitet 3+1, 140 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, hyrje e rregulluar, punime cilesore. Me garazh personal per 3 makina. Dokumenta te rregullta hipotekore, çertifikate pronesie.

Botuar me 06/11/2018
100.000,00 euro

RR. “TODI SHKURTI”,

tek kompleksi Grand, | 108 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, punime cilesore ekstra nga vete pronari, hyrje shtruar me parket. Me hipoteke

Botuar me 06/11/2018
100.000,00 euro