Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek Kopshti Zoologjik | 110 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, 110 M2, kati 3, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2019
105.000,00 euro

RR. HASAN VOGLI

ne rruge kryesore | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, 3 ambjente, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/08/2019
30.000 leke

RRUGA “5 MAJI”

Perballe shkolles “Tirana Jone” | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera nje apartament, 100 M2, kati 6, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/08/2019
25.000 leke/muaj

RR. KAVAJES

mbi Alba Call, ne krah te qendres Glob, ne pallat te ri | 114 M2 | 108.300 Euro

Shitet 2+1, 114 M2, kati 6, 2 banjo, i mobiluar, aktualisht me qera, me 2 ashensor, sistem ngrohje. Me hipoteke

Botuar më 16/08/2019
108.300,00 euro

KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori | 91 M2 | 95.000 Euro

• Sistem Kapot kunder nxehtesise dhe lageshtise. • Punime cilesore • Kubature e rregullt., 91 M2, kati 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Botuar më 16/08/2019
95.000,00 euro

RRUGA NIKO AVRAMI

mbrapa shkolles Bajram Curri | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 16/08/2019
25.000 leke

500 M POSHTE ZOGUT TE ZI

Perballe Kupoles | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament i organizuar ne ;sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, koridor te bollshem dhe me mobilim mjaft te mire. E pajisur me te gjitha orendite + lavastovilje, kondicioner.2muaj parapagim, 90 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties

Botuar më 16/08/2019
300,00 euro/muaj

TEK KODRA E DIELLIT

prane Eleonores | 110 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 4, ashensor, pjeserisht i mobiluar, me ballkon

Botuar më 16/08/2019
22.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

ne kryqezimin e rr. Riza Cerova dhe Rr. 4 Deshmoret | 89 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 2, pallat i vitit 2005, me dokumenta te rregullta, mobilim shume funksional, dritare e dhomes se gjumit PVC xham dopjo. Pozicion Veri-Perendim

Botuar më 16/08/2019
85.000,00 euro

LAPRAKE

Rr. "Vangjel Noti" | 92 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 92 M2, kati III, e kompletuar totalisht. Parkim makine.

Botuar më 16/08/2019
25.000 leke