Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. BABE REXHA

mbrapa Globit | 85 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 06/07/2020
30.000 leke

RRUGA RRAPO HEKALI

tek supermarket Aldi | 112 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 112 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me te gjitha mobiliet e reja

Botuar më 06/07/2020
30.000 leke/muaj

TEK SELVIA

prane Viles Gold, | 100 M2 | 350 Euro

Apartament 2+1+2 me qiraorganizohet ne 2 dhoma gjumi te bolleshme, dhome ndenje se bashku me ambjentin gatimit dhe 2 tualele, 100 M2, Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri,Cmimi eshte pa tatim perfshire (15%)

Botuar më 06/07/2020
350,00 euro

RRUGA 'SHYQYRI ISHMI',

ngjitur me Xhaminë e Tabakëve, | 125 M2 | 160.000 Euro

Në pallat të ri, Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara, tipologji 2+1, e mobiluar në stil bashkëkohor, komode dhe me hapësirë të përshtatshme për të gjithë familjen. në pallat të ri,, 125 M2, ku përfshihem 2 dhoma + 2 banjo + 2 ballkone. Qeraja 600 €, shitet KIKA Real Estate

Botuar më 06/07/2020
160.000,00 euro

KOMPLEKSI KONTAKT

Rruga e Kavajes | 108 M2 | 145.000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2,i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor ne zone ku ofrohen mundesi facilitetesh dhe lehtesisht e aksesueshme me zonat perreth.Ambiente te organizuar ne menyre perfekte dhe te mobiluara ne stil modern.Orientim lindje ,hapesira te bollshme.Apartament komod dhe ideal per ju.Me hipoteke.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!, 108 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Dy poste parkimi me garazh.Tualet me dritare.Dhomat e gjumit investuar me parket.

Botuar më 06/07/2020
145.000,00 euro

TEK MATERNITET RI

ne zone te mire, | 83 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 83 M2, kati 2, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 06/07/2020
100.000,00 euro

PAZARI I RI

rruga : Qemal Stafa | 76 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 76 M2, kati 5, i pa mobiluar , i rinovuar

Botuar më 06/07/2020
28.000 leke/muaj

YZBERISHT

Rr. "3 Deshmoret" | 98 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 06/07/2020
70.000,00 euro

SHESHI WILSON

afer shkolles Petro Nini | 100 M2 | 320 Euro

Sheshi Willson, prane shkolles Petro Nini Luarasi, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 2. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ambjent gatimi me vete me kontrabufe, tualet, kondicioner, bosh., 100 M2, 1 banjo

Botuar më 06/07/2020
320,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 94 M2 | 300 Euro

Shkolla e Baletit, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 94 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 tualete, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim Jug-Lindje.Jepet me qera 300 Euro ne Muaj, 94 M2, 2 banjo

Botuar më 06/07/2020
300,00 euro
)