Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. VACE ZELA

pas qendres Globe | 90 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, Totalisht e mobiluar, ballkon i madh, jo agjensi

Botuar më 13/05/2019
32.000 leke/muaj

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

Afer bar Chloe | 115 M2 | 12.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, ap 2+1, 115 M2, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e mire, Aktualisht jetojne 2 vajza. Kontaktoni pas ores 18:00

Botuar më 13/05/2019
12.000 leke/muaj

FRESKU

Fresku | 82 M2 | 45.000 Euro

Apartament 2+1, Fresku Apartamenti ndodhet tek rruga “Fadil Deliu” prane shkollës 9-vjeçare Apartamenti është I pozicionuar në katin e 2 banim me sipërfaqe totale prej 82.4 m2. Apartamenti ka orientim jug-perendim, në proces hipotekimi Apartamenti disponon • Sallon ndenje • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet me dritare • Ballkon Detaje të tjera • I mobiluar • Pallat I ri, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2019
45.000,00 euro

MIDIS ISH EKSPOZITES DHE GJYKATES SE RRETHIT,

tek pallatet 1 Maji, ne pallat 7-katesh | 112 M2 | 120.000 Euro

Shitet 2+1 (2 dhoma gjumi+soxhorno+dhome gatim e ngreni e cila mund te kthehet dhe ne dhome gjumi), 112 M2, kati 6, 2 banjo, te dyja me dritare, shkallet me ndricim natyral. Pa ashensor. Me hipoteke

Botuar më 13/05/2019
120.000,00 euro

RR. FUAT TOPTANI

prane vilave gjermane, 300 metra mbi hotel Deja | 102 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 102 M2, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2019
30.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

tek Max Optika | 70 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qira Apartament 2+1, i rikonstruktuar ne katin e 4. Apartamenti është i organizuar nga 1 korridor, ambjentin e ditës i cili gërshetohet me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me parket nga të cilat njëra disponon dy krevate tek kurse tjetra nje krevat tek dhe nje hapesire relax-i me divane komodë dhe akses ne ballkon., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/05/2019
38.000 leke/muaj

PRANE NEW-S 24

rruga Aliafiz Ulqinaku | 100 M2 | 20.000 Leke

Jeper me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire.

Botuar më 13/05/2019
20.000 leke

TEK DOGANA

nga krahu i karburatit Bolv Oil | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 2+1me verande dhe certifikate pronesie. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 nje godine cilesore me ashensor dhe oborr te brendshem. Ambjentet organizohen ne nje salle te madhe me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare., 90 M2, ashensor, verande, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2019
65.000,00 euro

TEK FUSHA AVIACIONIT

p.14, Rruga Dafinave | 86 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, e kompletuar, kati 3.

Botuar më 13/05/2019
35.000 leke

PROFARMA

Varri i Bamit | 72 M2 | 250 Euro

Apartament 2+1 me QIRA, kati i 3, sipërfaqe 72 m2, i sapo rikonstruktuar. Apartamenti është i organizuar nga një korridor shpërndarës, ambjenti i ditës, dhoma matrimoniale, dhoma e femijëve dhe një tualet i madh me dritare. Ambjentet jane teresisht te mobiluara. Jepet per qera afatgjate., 72 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/05/2019
250,00 euro/muaj