Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E ELBASANIT

prane mullirit te vjeter | 82 M2 | 700 Euro

Rruga e Elbasanit, prane mullirit te vjeter, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 82 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto.Jepet me qira 700 Euro ne muaj, 82 M2

Botuar më 29/05/2023
700,00 euro/muaj

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosco | 115 M2 | 650 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 115 m2, kati i 2 me ashensor.Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar , me parket , sistem chiller , elektroshtepiake Miele.Jepet me qera 650 Euro ne muaj, 115 M2, 02 banjo, i mobiluar

Botuar më 29/05/2023
650,00 euro/muaj

RRUGA E ELBASANIT

Prane Mullirit | 85 M2 | 700 Euro

Rruga e Elbasanit, prane mullirit te vjeter, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 82 m2, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto.Jepet me qira 700 Euro ne muaj, 85 M2

Botuar më 29/05/2023
700,00 euro/muaj

ME QERA - PALLATET 1 MAJI

perballe gjykates se Tiranes | 64 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1, 64 M2, kati 2, e pershtatshme per zyra

Botuar më 29/05/2023
600,00 euro

RRUGA E DIBRES

Spitali Amerikan 2 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, 90 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA FERIT XHAJKO

Ish-Restorant Durresi | 76 M2 | 89.000 Euro

Rruga Ferit Xhajko prane Restorant Durresit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2 ( 66m2 ne Hipotek+10m2 shtes), me Hipotek, kati 4 pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.Shitet 89 000 Euro, 76 M2, 01 banjo

Botuar më 29/05/2023
89.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

ne Rrugen Robert Schwartz | 103 M2 | 164.800 Euro

Komuna e Parisit , ne Rrugen Robert Schwartz , shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 103m2 , kati 8 ne pallat te ri me ashensor , me hipotek. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , tualet. Ofrohet si ne fotoShitet : 164.800 Euro, 103 M2, kati 8, 2 banjo, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2023
164.800,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QERA - UNAZA E RE

JEPET APARTAMENT MEE QERA - UNAZA E RE | 90 M2 | 400 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~2+1+BALLKON~90M2~KATI I 9 (JO I FUNDIT)~PALLAT I RI~ME ASHENSOR~PJESERISHT I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE~I PERSHTATSHEM PER ZYRE DHE BANIM~TE EGLO,UNAZA E RE~CMIMI 350 EURO (PLOTESISHT I MOBILUAR 400 EURO)KONTAKTONI 0676722221K200, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Prane | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 pjese e nje vile, 100 M2, 5 ambjente, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 29/05/2023
400,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 ME KUZHINE ME VETE NE SHITJE NE RRUGEN E ELBASANIT, PRANE DEGES SE THESARIT NE TIRANE (ID 4129363)

Rruga e Elbasanit | 93 M2 | 137.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 93 m², kati 3 ne nje pallat te ri. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi me vehte, dhome gjumi, tualet, ballkon.Cmimi 137000 Euro, 93 M2, Property ID : 4129363 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/05/2023
137.000,00 euro
)