Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHTEPI ME QERA - TIRANA E RE

sheshi Willson | 103 M2 | 900 Euro

Jepet mne qera 2+1, 103 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/03/2023
900,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane Lulishtes | 101 M2 | 130.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, me Hipoteke dhe planimetri te rregullt. Pallat I ri me ashensor. Sipërfaqe 101 M2. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe dy ballkone. WWW.EVEREST.COM.AL, 101 M2

Botuar më 20/03/2023
130.000,00 euro

VASIL SHANTO

Afer Shkolles | 66.5 M2 | 82.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, pallat ekzistues me tulla të bardha. Sipërfaqe 66.5 m2 Me Hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, korridore shperndares 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe nje ballkon me pamje jug-lindje . WWW.EVEREST.COM.AL, 66.5 M2

Botuar më 20/03/2023
82.000,00 euro

DON BOSKO

afer Shkolles Qazim Turdiu | 100 M2 | 106.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke. Sipërfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualeti, dhe 2 ballkone. WWW.EVEREST.COM.AL, 100 M2

Botuar më 20/03/2023
106.000,00 euro

NE KOMBINAT

Rruga Thoma Koxhaj | 98 M2 | 94.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke dhe i mobiluar. Sipërfaqe 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te një pallati të ri me ashensor të vitit 2017. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjenti gatimit, korridori shperndares 2 dhoma gjumi, tualet, dhe nje ballkon me pamje jug-perendim. WWW.EVEREST.COM.AL, 98 M2

Botuar më 20/03/2023
94.000,00 euro

RRUGA IRFAN TOMINI

Afer Shkolles 26 Nentori | 71.5 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me hipotekë. Sipërfaqe 71.5 M2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati relativisht te ri, pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga jug -lindje. Apart është i investuar totalisht, me sistem hidraulik dhe elektrike i ri, tarracë me termoizolim., 71.5 M2

Botuar më 20/03/2023
78.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA ZEF SEREMBE

Drejtoria e burgjeve | 104 M2 | 35.000 Leke

Jepet shtepi me qera 2+1, 104 M2, kati 2, totali i kateve 2, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/03/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU

afer Shkolles Naim Frasheri | 76 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+guzhina me vehte. Sipërfaqe 76 M2 Neto. Me Hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te fundit i nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit me vehte, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet, dhe nje ballkon me pamje jug-lindje. Apartamenti shitet i mobiluar komplet., 76 M2

Botuar më 20/03/2023
80.000,00 euro

SUPER APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QERA TEK RRUGA E DIBRES PRANE RRUGES GJON BUZUKU NE TIRANE (ID 42214369)

Rruga e Dibres prane Rruges Gjon Buzuku | 107 M2 | 700 Euro

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 ne Ndertim te Ri me ashensor, kati 6, Siperfaqe 107 m², Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne si ne foto, kondicioner, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, Apartamenti oraganizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet shume afer me qendren dhe ne nje zone te mire per banim. Jepet me Qera 700 euro, 107 M2, Property ID : 42214369 www.dreamalbania.al

Botuar më 20/03/2023
700,00 euro

NDARJE QERAJE - RRUGA “KONGRESI I MANASTIRIT”

Siper shkolles “Cajupi”, prane pediatrise. | 100 M2 | 20.000 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje per nje hyrje 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/03/2023
20.000 leke/muaj
)