Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DON BOSKO

RESIDENCA RAINBOW | 112 M2 | 700 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+ POST PARKIMI, 112 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 25/11/2023
700,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

KIKA 1 | 90 M2 | 750 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+1, 90 M2, kati 12, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 25/11/2023
750,00 euro/muaj

ASTIR, TIRANË, SHQIPËRI

Astir, Tiranë, Shqipëri | 85 M2 | 470 Euro

Jepet me qera apartamet 2+1+BLKApartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor ndertimi i vitit 2023 i pa banuar me pare dhe i sapomobiluar. Siperfaqja 85m2.Kati 7. Apartamenti ndodhet tek Bulevardi Migjeni/ rrethrrotullimi i madh i Astirit., 85 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Erald Nazeraj, Konsulent Imobiliar

Botuar më 25/11/2023
470,00 euro

LAPRAKE

RRUGA DRITAN HOXHA | 120 M2 | 500 Euro

JEPET ME QIRA 2+1+2, per foto kontaktoni ne whatsapp., 120 M2, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Botuar më 25/11/2023
500,00 euro/muaj

FRESK

Rruga Sotir Caci | 86 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 2+1+post parkimi ,i mobiluar 125,000 €uro Apartamenti ndodhet ne katin e 3-re banim te pallatit te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe bruto 86 m² . Apartamenti organizohet nga ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Ofrohet i mobiluar .Siperfaqe bruto : 86m² Orientimi : Jug –Perendim, 86 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.Per informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 25/11/2023
125.000,00 euro

DON BOSKO, TIRANË, SHQIPËRI

TEK FIORI DI BOSCO | 100 M2 | 700 Euro

Ofrojmë per ju apartament me qira në Don Bosco tek Fiori Di Bosco. Apartamenti eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. Jepet i mobiluar, cdo gje është e re, cilësore dhe funksionale. Me nje siperfaqe prej 100m2 te mireshfrytezuara dhe orientim optimal bejne qe apartamenti te jete i ndricuar gjate gjithe dites., 100 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Erald Nazeraj, Konsulent Imobiliar

Botuar më 25/11/2023
700,00 euro

APARTAMENT 2+1+2+GARAZH ME QERA PERBALLE DELIJORGJIT PRANE UNIVERSITETIT MESDHETAR (ID 42214597)

perballe Delijorgjit prane Universitetit Mesdhetar | 110 M2 | 450 Euro

Property ID : 42214597 jepet apartament 2+1+2+garazh me qera, pallat i ri, kati i 6, ashensor, mobilim i ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m², organizohet ne sallon me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete(njeri me dritare), kondicioner ne cdo dhome, verande 30 m². Dhomat kane orientim me diell dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Elektroshtepiaket dhe mobiljet jane te reja. Ap, 110 M2, Property ID : 42214597 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/11/2023
450,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO PRANE FIORI DI BOSKO (ID 41211017)

Don Bosko prane Fiori Di Bosko | 111 M2 | 220.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 111 m² (97 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete, e gjithe shtepia me parket, cdo dhome me kondicioner, ballkon, orientimi me diell.Apartamenti shitet i mobiluarShitet 220000 euro, 111 M2, Property ID : 41211017 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/11/2023
220.000,00 euro

JEPET SHTEPI NE QERA , BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: Astir / Unaza e re / Teodor KekoMe vendndodhje https://maps.app.goo.gl/oNJWRzzi2bPqew9R8 | 88 M2 | 45.000 Leke

Siperfaqe Neto: 80 m2Siperfaqe BRUTO: 88 m2Kati 7Ashensor: Po2 Dhome Gjumi1 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Veri-LindjeID PLM 11302 - € 430 ( Muaji i Pare + 1 Garanci) Ketu pasqyrohet nese pagesa eshte ne leke 45000LEKE, 88 M2, 3 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/11/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE ZONEN E VILAVE GJERMANE PRANE GJIMNAZI SANDER PROSI NE TIRANE ID ( 42214598 )

Zona e Vilave Gjermane prane Gjimnazi Sander Prosi | 119 M2 | 550 Euro

Property ID : 42214598 Jepet me qera apartament i ri 2+1+2 tek Vilat Germane (ne rrugen Fuat Toptani) ne Tiranë.Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri.Ofron nje siperfaqe prej 119 m² te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete,dy ballkone dhe korridori lidhes.Apartamenti ofrohet me mobilim të sapopërfunduar dhe pajisje si lavastovilje te re etj, 119 M2, Property ID : 42214598 www.dreamalbania.al

Botuar më 25/11/2023
550,00 euro/muaj
)