Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE ASTIR APARTAMENT 1+1 ME QERA!

ID: Billion2745 | 70 M2 | 320 Euro

Ne Astir, ofrojme apartament 1+1 me qera. Astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. Një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per qera dhe ndodhet ne nje pallat te mire-administruar te pajisur me ashensor., 70 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Apartament jepet i mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
320,00 euro

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE SHKOLLA E BALETIT.

ID: Billion2747 | 72 M2 | 500 Euro

Te shkolla e baletit, ofrojme apartament 2+1 me qera. Kjo është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. . Apartamenti qe ofrojme per qera dhe ndodhet ne nje pallat te mire-administruar te pajisur me ashensor., 72 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament jepet i mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
500,00 euro/muaj

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE SHKOLLA E BALETIT.

ID: Billion2747 | 72 M2 | 500 Euro

Te shkolla e baletit, ofrojme apartament 2+1 me qera. Kjo është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. . Apartamenti qe ofrojme per qera dhe ndodhet ne nje pallat te mire-administruar te pajisur me ashensor., 72 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament jepet i mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
500,00 euro/muaj

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2744 | 106 M2 | 120.000 Euro

Ofrojme per shitje apartament 2+1 tek Ish Fusha e Aviacionit. Objekti është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klientëve. Hapësira që karakterizon këtë zonë, e bën atë një kompleks me një fushë pamjeje të pakufizuar nga e cila aksesohen lehtësisht shërbime të ndryshme publike., 106 M2, 2 ambjente, kati 8, totali i kateve 10, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re, Pallati sapo ka perfunduar. Ka nje planimetri te rregullt dhe orientim te favorshem.Na kontaktoni ne +355692033500

Botuar më 25/05/2023
120.000,00 euro

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2742 | 102 M2 | 131.000 Euro

Ofrojme apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet prane gjykates administrative ne nje vendodhje shume te mire., 102 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen e ndertimit dhe karakterizohet nga ndertues te rregullt me punime tejet cilesore! Na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
131.000,00 euro

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2742 | 102 M2 | 131.000 Euro

Ofrojme apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet prane gjykates administrative ne nje vendodhje shume te mire., 102 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen e ndertimit dhe karakterizohet nga ndertues te rregullt me punime tejet cilesore! Na kontaktoni ne +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
131.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Afer shkolles Osman myderizi | 100 M2 | 550 Euro

Jepet Apartment Me qera 2+2+2,I mobiluar ,Kati I 6 Ashensore,cmimi I diskutueshem,me post parkimi ,, 100 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 25/05/2023
550,00 euro/muaj

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

ID: Billion2741 | 104 M2 | 136.500 Euro

Ofrojme apartament per shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Don Bosko. Zona njihet per fasilitetet e shumta si afersia me disa pika kyce te kryeqytetit si Zogu i Zi, Laprake, Rruga e Durresit, Stacioni i Trenit. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet prane gjykates administrative ne nje vendodhje shume te mire., 104 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Kompleksi eshte ne fazen e ndertimit dhe karakterizohet nga ndertues te rregullt me punime tejet cilesore! Na kontaktoni +355692033500!

Botuar më 25/05/2023
136.500,00 euro

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+GARAZH PER QIRA!

ID: Billion2733 | 85 M2 | 300 Euro

Ofrojme apartament 2+1 per qira ne Yzberisht .Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit., 85 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, .Eshte i mobiluar ne menyre komode.Disponon dhe post parkimi.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Botuar më 25/05/2023
300,00 euro/muaj

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

ID: Billion2731 | 93 M2 | 138.000 Euro

Tek Bulevardi i Ri , nje nga zonat me te mira dhe shume prane Qendres se Tiranes si dhe Zogut te Zi, ofrojme apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone. Rezidenca ofron ambiente banimi te tipologjive te ndryshme , miksuar me ambiente sherbimi dhe poste parkimi nentoke., 93 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Punimet dhe cilesia e kompleksit eshte nga me cilesoret dhe te standarteve bashkekohore. Na kontaktoni +355692033500

Botuar më 25/05/2023
138.000,00 euro
)