Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA PASHO HYSA

Ali Demi | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1+ballkon, 80 M2, 5 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATE

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

ne zonen e Ish Parkut te autobuzave, tek Condor Center | 104 M2 | 55.000 Leke

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 104 m2 i mobiluar. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe oragnizohet ne ambient ndenje me dalje ne ballkon, ambient ngrenie e gatimi me pajisje elektro shtepiake cilesore , tualet qendror ne korridorin nderlidhes me 2 dhomat e gjumit., 104 M2, kati 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 55,000 LekeAgjensi Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
55.000 leke/muaj

NE ZONEN E SELITES ,RRUGA E ZALLIT

prane Supermarket Xhangolli | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.I ndodhur ne katin e 1-re te nje pallati Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 40,000 Leke, 90 M2, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi 40,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
40.000 leke/muaj

RRUGA DIBRES

prane Spitalit Amerikan 2 | 110 M2 | 450 Euro

Ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 110m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet qendror ne korridorin nderlidhes ,2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 450Euro, 110 M2, kati 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 450Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
450,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1. ADRESA: ISH PARKU

Ish Parku Rruga Forsina Plaka | 85 M2 | 35.000 Leke

Jepet me Qera Apartament 2+1. Adresa: Ish Parku Rruga Forsina PlakaSiperfaqe : 85 m2Kati 5 ( jo i fundit )Pallat EkzistuesMobilimi : I MobiluarCmimi: 350 mije leke, 85 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
35.000 leke/muaj

NE KRYQEZIM TE RRUGES MUHAMET GJOLLESHA ME RRUGEN MYSLYM SHYRI, SHITET APARTAMENT 2+1 PLOTESISHT I MOBILUAR 124,000 €URO

Ne kryqezim te rruges Muhamet Gjollesha me Rrugen Myslym Shyri | 63 M2 | 124.000 Euro

Apartamenti ka sip totale prej 63 m2 dhe është i investuar plotesisht, duke nisur me sistemin elektrik, hidraulik,eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe i kuruar ne cdo detaj.Apartamenti organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati ekzistues .Eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe i rivleresuar., 63 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 124,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
124.000,00 euro

TEK DON BOSKO SHITET APARTAMENT 2+1+2, ME ÇMIMIN 120,000€URO

Twister Palace | 92.44 M2 | 120.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale 92.44 m² ku 79.59 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne ndertim i cili eshte ne fazen karabina . Çdo punim eshte i nje cilesie te larte, izolim akustik dhe termoizolim.Siperfaqe te perbashketa : 12.85 m²Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et banim te pallatit., 92.44 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Çmimi: 120,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 30/05/2023
120.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E LIQENIT TE THATE NE TIRANE (ID 41211230 )

Liqeni i Thate | 114.4 M2 | 197.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 114.4 m² (104.4 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor (jo i fundit), organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat, sitem kondicionimi multisplit, parket, shitet i mobiluar sic eshte.Cmimi: 197000 Euro, 114.4 M2, Property ID : 41211230 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/05/2023
197.000,00 euro

RRUGA MIKEL MARULI

Astir | 123 M2 | 95.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2ballkone, 123 M2, 5 ambjente, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, MORINA REAL ESTATe

Botuar më 30/05/2023
95.000,00 euro

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK MEDRESEJA

MEDRESE | 103 M2 | 600 Euro

Pallati I ri I 2021,103 m2 bruto,92 m2 neto., 103 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2023
600,00 euro/muaj
)