Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.E KOSOVAREVE

RR.E KOSOVAREVE | 107 M2 | 154.500 Euro

SUPER OKAZION!!!Te Rr.e Kosovareve shitet apartament 2+1 me sip.107m2Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar,termoizolim,vetrata me dopio xham termik,sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi dhe eshte i organizuarne sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,1tualet dhe 1 ballkon, 107 M2, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti shitet i mobiluar.Me cmim OKAZION 1440 per m2.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 17/10/2021
154.500,00 euro

LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 97 M2 | 145.000 Euro

Shitet apartament 2+1i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,te Liqeni Thate.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministratuar.Organizohet ne sallon ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Me nje verande 42 m2 e cila ofron nje pamje fantastike te Liqenit te Thate dhe te Liqenit Artificial.Disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra.Sip, 97 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re, Zona te ofron qetesi,ajrin e paster,gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese komode.

Botuar më 17/10/2021
145.000,00 euro

PAZARI I RI

Pazari i Ri | 120 M2 | 163.000 Euro

Apartament 2+1 ne Shitje te Pazari i Ri. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i shtruar me parket.Pajisjet hidrosanitare jane inkaso., 120 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
163.000,00 euro

21 DHJETORI

TIRANA GARDEN BUILDING | 125 M2 | 187.500 Euro

Shitet apartament 2+1 me sip.125 m2 tek Tirana Garden Building.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me orientim Jug,cka e ben te kete drite natyrale pjesen me te madhe te kohes. Organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi,2 dhoma gjumi,2tualete+verande.Punimet jane ne faze perfundimtare.Sip, 125 M2, 2 banjo, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
187.500,00 euro

SHTEPI ME QERA - PETRO NINI

sa fillon Rruga Margarita Tutulani | 110 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 bosh i pershtatshem per zyra te ndryshme sherbimi .buze rruges kryesore me mundesi reklamimi .me kondicioner .organizim i rregullt, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
400,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - SHKOLLA E BALETIT

Shkolla e Baletit | 115 M2 | 172.000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114.9 m2, në katin e 3, në ndërtim të ri.Organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.Shitet totalisht i investuae dhe i mobiluar, me istem Chiller, orientim jug-perëndim dhe me dokumentacion të rregullt hipotekorPër një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692542490., 115 M2, 2 banjo

Botuar më 17/10/2021
172.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE STACIONIT TE TRENIT NE TIRANE (ID 42211176)

Bulevardi Zogu i Pare, prane stacionit te Trenit | 90 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 90 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. Jepet me qera 500 euro., 90 M2, Property ID : 42211176 www.dreamalbania.al

Botuar më 17/10/2021
500,00 euro

SHITET  APARTAMENT 2+1+ VERANDE SIPERFAQE 104 M2 . 

Rruga Andon Frasheri ne Laprak | 104 M2 | 50.000 Euro

Me Siperfaqe 104 m2 Kati 3 banim. Me ashensor Organizohet:   •Salloni  dhe guzhina te organizuara sebashku.  2 dhoma gjumi .  1 banjo.  Korridor.  Ballkon .Ofrohet: . Pjeserisht e mobiluar. Ne gjendje te mire. Zone e lehtesisht e aksesueshme.• Me pllakeCmimi :50.000€ i diskutueshem Me hipoteke dhe rivleresimID VI 007, 104 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/10/2021
50.000,00 euro

RR.E KOSOVAREVE

RR.E KOSOVAREVE | 97.7 M2 | 175.800 Euro

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Rr.e Kosovareve.Shitet apartament 2+1 me sip.97.7 m2.Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte.Sallon ndenje dhe ambient gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon.Vendodhje perfekte ne korner.Kompleks i ri sipas standarteve Europiane.Nivel i larte ndertimi dhe sigurie.Sip, 97.7 M2, gjendja: e re, Eshte investim ideal per nje jetese te qete si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Botuar më 17/10/2021
175.800,00 euro

RR.E BARRIKADAVE

RR.E BARRIKADAVE | 80 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe, 80 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat ekzistues.Disponon certifikate pronesie.

Botuar më 17/10/2021
90.000,00 euro
)