Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

prane Palestres Alesio | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin 2-te te nje vile . Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 30,000 Leke, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 30,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

LAPRAKE

prane Palestres Alesio | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin 2-te te nje vile .Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 30,000 Leke, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 30,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

LAPRAKE

prane Palestres Alesio | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin 2-te te nje vile .Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 30,000 Leke, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
30.000 leke/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

pas Spitalit Amerikan 2,Rruga Besim Fagu | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje , gatimi, ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 3 krevate teke, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime cilesore.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare ., 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 400 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

pas Spitalit Amerikan 2,Rruga Besim Fagu | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje , gatimi, ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 3 krevate teke, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime cilesore.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare ., 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 400 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Botuar më 02/06/2023
400,00 euro/muaj

RRUGA TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 100 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 4 kateshe .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 35,000 Leke, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 35,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 100 m2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine 4 kateshe .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi : 35,000 Leke, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 02/06/2023
35.000 leke/muaj

SHITET APARTAMENT - RRUGA E KAVAJES

SHITET APARTAMENT - RRUGA E KAVAJES | 111 M2 | 120.000 Euro

SHITET APARTAMENT~2+1+2 BALLKONE~111 M2~KATI 6~NE PROCES PER VENDOSJEN E ASHENSORIT (PAGUHET NGA PRONARI)~ME HIPOTEKE TE RREGULLT~I MOBILUAR~TE SHKEMBI KAVAJES,PRANE KAMELIA 3~CMIMI 120.000 EURO~KONTAKTONI 0676722221E100, 111 M2, 2 banjo

Botuar më 02/06/2023
120.000,00 euro

TEK RRUGA E KAVAJES APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH PER QIRA!

ID: Billion2698 | 120 M2 | 800 Euro

Tek Rruga e Kavajes, ne zonen me te mire dhe te pelqyer te Tiranes, perballe Delijorgjit,ofrojm apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar., 120 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka siperfaqe totale 120m2 Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme. +355692033500.

Botuar më 02/06/2023
800,00 euro/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

zona: 3 Ministria e jashtme / BrryliMe vendndodhje https://goo.gl/maps/mBzhcUAYiQaYrJ9R8 | 90 M2 | 600 Euro

Siperfaqe Neto: 90 m2Siperfaqe BRUTO: 98 m2Kati 8Ashensor: Po2 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: PoParketParkim, i perfshire ne cmimBallkon: PoVerande: JoOrientimi: Perendim€ 600 ( Muaji i Pare + 1 Garanci )ID PVI 10657, 90 M2, kati 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/06/2023
600,00 euro/muaj
)