Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE ASTIR

Afer Bar Artisti | 104 M2 | 130.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke, planimetri te rregullt dhe i mobiluar. Sipërfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjenti gatimit, korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me orientim jug-lindje. WWW.EVEREST.COM.AL, 104 M2

Botuar më 07/12/2023
130.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 80 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 80 M2

Botuar më 07/12/2023
400,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Rrapo Hekali | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1. Pallat i ri me ashensor. Siperfaqe 80 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore, tualet, kondicioner, ballkon. WWW.EVEREST.COM.AL, 80 M2

Botuar më 07/12/2023
400,00 euro

NE FUND TE RRUGES 5 MAJI

tek pallatet e rindertimit | 90 M2 | 500 Euro

Ne fund te rruges 5 Maji, tek pallatet e rindertimit jepet me qera apartament 2+1, 90??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati te pajisur me ashensor .Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Cmimi: 500 Euro, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500,00 euro/muaj

ASTIR ,RRUGA MIKEL MARULI SHITET APARTAMENT 2+1, ME ÇMIMIN 118,000€URO

prane Bohem Bar | 125 M2 | 118.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² ku 114 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet. Siperfaqe bruto : 125 m² Siperfaqe neto : 114 m² Orientimi : Jug-Lindje-Perendim Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te pallatit( me ashensor )., 125 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Eshte i pajisur me çertifikate pronesie.Çmimi: 118,000 €uro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imob

Botuar më 07/12/2023
118.000,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1 ID PIV 11312 -

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 85.6 M2 | 85.600 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 72.5 m2Siperfaqe BRUTO: 85.6 m2Kati 4Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Jug-LindjeID PIV 11312 - € 85600, 85.6 M2, kati 04, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
85.600,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT NE NDERTIM 2+1 ID PIV 11315

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 87.4 M2 | 87.400 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 74.1 m2Siperfaqe BRUTO: 87.4 m2Kati 2Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PIV 11315 - € 87400, 87.4 M2, kati 02, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
87.400,00 euro

JEPET SHTEPI PER SHITJE , BANIM NE PALLAT I RI 2+1

Me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/3JFxHr1BL4fkjyG86 | 87.3 M2 | 87.300 Euro

Zona: QTU / Kashar / Casa ItaliaSiperfaqe Neto: 74 m2Siperfaqe BRUTO: 87.3 m2Kati 4Ka Ashensor2 Dhome Gjumi2 Tualet Tualet me AspiratorNe proces HipotekimiPa mobiluarNuk ka kondicionerShtrese e varferProna nuk ka parking te perfshireKa ballkonNuk ka verandOrientimi: Veri-LindjeID PIV 11314 - € 87300, 87.3 M2, kati 04, 02 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 02 dhoma gjumi, 01 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
87.300,00 euro

ASTIR

Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri | 88 M2 | 45.000 Leke

Astir Rruga Sokrat Miho Kompleksi Fratatri jepet me qera apartament 2+1, 88??2 i mobiluar .Apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare. CMIMI: 45,000 Leke, 88 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
45.000 leke/muaj

QIRA, APARTAMENT 2+1+2, DON BOSCO PRO+25268

Qira, Apartament 2+1+2, Don Bosco PRO+25268 | 110 M2 | 700 Euro

Apartament per qira 2+1+2 me vendodhje tek Kompleksi Besa, ne Don Bosco.Informacion mbi apartamentin:• Kati 5• Sipërfaqe: 110 m2• Kubaturë e RregulltOrganizimi :•Salloni ndenje dhe kuzhina•2 Dhoma Gjumi•2 Tualete•BallkonCilësime të tjera:• Mobilim i ri dhe bashkekohor• Ndertim i ri, me ashensor• I investuar ne detajePër ta vizituar na kontaktoni!, 110 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
700,00 euro/muaj
)