Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE SELITE

te shkolla marlin barleti | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

PORCELAN

Porcelan | 106 M2 | 79.000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne katin 6-te, ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket laminant. Aktualisht ne faze murature, 106 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
79.000,00 euro

GARDEN RESIDENCE TURDIU

Fusha e Aviacionit | 110 M2 | 74.000 Euro

Eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park për femijet, i kushton nje vemendje te veçante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije. Perbehet nga salloni+ gatim,2 dhoma gjumi, dhe 1 ballkon, ndodhet ne katin e 6 banimit, eshte I orientuar drejt Lindjes, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 24/01/2020
74.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 110 M2 | 85.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit, eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, ndodhet ne katin e 2 dhe eshte ne faze perfundimi. Punime super cilesore ne objekt, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 24/01/2020
85.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 106 M2 | 94.000 Euro

Ky apartament ndodhet brenda Rezidences Kodra e Diellit. Me orientim jug-lindje, ky apartament ofron komoditet në hapësirë e arredim. Punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit, sistem kapote, kondicionim, vetrata plastike, 106 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
94.000,00 euro

21 DHJETORI

21 dhjetori | 139 M2 | 129.000 Euro

Eshte i ndare ne 2 kate banimi, ku ne katin e pare ka sallon ndenie+gatim dhe ballkon te madh, orientim fantastik,punime super cilesore, ashensor modern. I sapo perfunduar, 139 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 24/01/2020
129.000,00 euro

MATERNITETI I RI

Brryli | 108 M2 | 92.000 Euro

Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico. Ashensor ne objekt. I sapoperfunduar, punime teper cilesore, 108 M2, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
92.000,00 euro

SQUARE 21

Rruga e Kavajës | 121 M2 | 121.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i orientuar nga juglindja.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe 2 ballkone, 121 M2, 2 banjo

Botuar më 24/01/2020
121.000,00 euro

PROCREDIT

Rruga e Durresit | 113 M2 | 88.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Punime super cilesore ne objekt. E sapo perfunduar., 113 M2, kati 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
88.000,00 euro

KOMPLEKS REZIDENCIAL

Don Bosko | 108 M2 | 83.000 Euro

Cilesia superore e ndertimit perfshin: - Termoizolim teresor. - Izolim akustik apartamentit. - Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera). - Akses per persona me aftesi te kufizuar. - Instalime te gatshme per panele diellore ne tarrace. -Oborr I gjelberuar perpara kompleksit, 108 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 24/01/2020
83.000,00 euro
)