Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAPRAKE

TEK TREGU, KUPOLAT | 30 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
12.000 leke

100M SIPER PRINCE PARK

tek Xibraku | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, me kondicioner

Botuar më 22/05/2020
25.000 leke/muaj

RR. "JORDAN MISJA"

prane Kolegjit Turk | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
22.000 leke

DON BOSKO

Vizion Plus, jepet me qera | 30 M2 | 18.000 Leke

Garsoniere, e kompletuar, me tualet, oborr I perbashket., 30 M2, Preferohen femra. Mbas ores 14.00

Botuar më 22/05/2020
18.000 leke

RRUGA E ELBASANIT, PRANE DREJTORISE SE HIGJENES

Rr. Qamil Guranjaku, Pallati 2, Shk. 2, Ap.29 | 40 M2 | 27.000 Leke

Dhome gjumi/ndenje dhe kuzhine gatime/ngrenie, 1 tualet dhe korridor., 40 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Pajisje elektroshtepiake: frigorifer, lavatrice, kondicioner, sobe gatimi (furre/pjanure).

Botuar më 22/05/2020
27.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

pranë Higjenës në një objekt të ri | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 3+1, 110 M2, ashensor

Botuar më 22/05/2020
450,00 euro

RESTORANT DURRESI,

buze rruge kryesore | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2020
30.000 leke

RR. DON BOSKO

tek Vizion+ | 100 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/05/2020
320,00 euro

RR. FERIT STERMASI

BULEVARDI ZOGU I I | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, pershtatet per 1 cift ose 2 vajza

Botuar më 22/05/2020
28.000 leke

RR. "ARKITEKT KASEMI",

nr.7, | 60 M2 | 60.000.000 Leke

Shitet 1+1, 60 M2, shtepi private, me hipoteke.

Botuar më 22/05/2020
60.000.000 leke
)