Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STACIONI I TRENIT

stacioni i trenit | 90 M2 | 620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Tek Stacioni I Trenit (ID B221187) TiraneTek stacioni trenit prane bar kafe Colombo, jepet me qera apartament 2+1, tualet , ballkon, me siperfaqe 90 m2, kati i 5, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore,parket ,kondicioner G.T.Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje garanciJepet me qera 620 euro, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
620,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 125 M2 | 450 Euro

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, 125 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, MRE-26641

Botuar më 15/02/2024
450,00 euro/muaj

21 DHJETORI

21 DHJETORI | 89 M2 | 124.000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Tek 21 Dhjetori (ID B121147) TiraneTek 21 Dhjetori, ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 89 m2 ME HIPOTEKE, kati i 5 ( jo i fundit), pallat egzistues, e mobiluar. G.T.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 124000 euro, 89 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
124.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2+2BLLK LIQENI ARTIFICIAL I TIRANES

Prane Kopshtit Zoologjik | 116 M2 | 235.000 Euro

Pallat i ri i mireadministruar me ashensor.Ndertim i 2013.Apartamenti ka orientim JugLindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i organizuar ne :-Korridorin shperndares-Sallon & kuzhine-2 Dhoma gjumi-2 Tualete-2 Ballkone, 116 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti eshte i sapoinvestuar,arredim totalisht i ri dhe modern. I shtruar me parket dhe disponon sistem kondicionimi.

Botuar më 15/02/2024
235.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

komuna e parisit | 85 M2 | 700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit ( ID B220695) Tirane?Te Komuna Parisit ne rrugen Bilal Golemi jepet me qera apartament 2+1 ,tualet, ballkon me siperfaqe 85m2, kati i 3, pallat i ri me ashensor, e mobiluar. G.T.Tarif sherbimi agjensie gjysme qeraje. Kerkohet muaj pare i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 700 euro/muaj, 85 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
700,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

komuna e parisit | 85 M2 | 700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Tek Komuna E Parisit ( ID B220695) Tirane?Te Komuna Parisit ne rrugen Bilal Golemi jepet me qera apartament 2+1 ,tualet, ballkon me siperfaqe 85m2, kati i 3, pallat i ri me ashensor, e mobiluar. G.T.Tarif sherbimi agjensie gjysme qeraje. Kerkohet muaj pare i fundit dhe nje muaj garanci.Jepet me qera 700 euro/muaj, 85 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
700,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2+2BLLK LIQENI ARTIFICIAL I TIRANES

Prane Kopshtit Zoologjik | 116 M2 | 235.000 Euro

Pallat i ri i mireadministruar me ashensor.Ndertim i 2013.Apartamenti ka orientim JugLindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i organizuar ne :-Korridorin shperndares-Sallon & kuzhine-2 Dhoma gjumi-2 Tualete-2 Ballkone, 116 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo, i mobiluar, gjendja: e re, Apartamenti eshte i sapoinvestuar,arredim totalisht i ri dhe modern. I shtruar me parket dhe disponon sistem kondicionimi.

Botuar më 15/02/2024
235.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER QIRA TEK KONTAKT

APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER QIRA TEK KONTAKT | 90 M2 | 750 Euro

Ky apartament gjendet në një kompleks rezidencial që ofron të gjithë facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Me një siperfaqe ideale prej 80 m2, apartamenti përfshin dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje dhe kuzhinë, si dhe dy tualete.Interieri i apartamentit është i mobiluar me kujdes dhe përfshin elektroshtëpiakë të markave më të njohura si Smeg,Aeg,etj, 90 M2, 5 ambjente, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Botuar më 15/02/2024
750,00 euro/muaj

STACIONI I TRENIT

stacioni i trenit | 90 M2 | 620 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Tek Stacioni I Trenit (ID B221187) TiraneTek stacioni trenit prane bar kafe Colombo, jepet me qera apartament 2+1, tualet , ballkon, me siperfaqe 90 m2, kati i 5, pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore,parket ,kondicioner G.T.Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje garanciJepet me qera 620 euro, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
620,00 euro/muaj

21 DHJETORI

21 DHJETORI | 89 M2 | 124.000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Tek 21 Dhjetori (ID B121147) TiraneTek 21 Dhjetori, ne rrugen Naim Frasheri, shitet apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 89 m2 ME HIPOTEKE, kati i 5 ( jo i fundit), pallat egzistues, e mobiluar. G.T.Tarife sherbimi agjensie 1% te vleres se shitjesShitet 124000 euro, 89 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 15/02/2024
124.000,00 euro
)