Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. KOMUNA E PARISIT

prane Kompleksit Dinamo | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 70 M2, vendparkim, i mobiluar, e shtruar me park...

Botuar më 31/05/2020
350,00 euro

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 63.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 30/05/2020
63.000,00 euro

PRANE BULEVARDIT TE RI

Jordan Misja | 70 M2 | 210 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1 midis rruges Don Bosko dhe Jordan Misja. 2 minuta nga bu...

Botuar më 29/05/2020
210,00 euro/muaj

OKAZION 10 PERQIND SKONTO PER KONTRATE 2 VJECARE!!!!!! RRUGA E DIBRES

tek kryqezimi i shkolles se bashkuar, tek ambulanca nr. 10 | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, dhome gjumi per cift dhe dhome gjume per femije. 10% sconto per ko...

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

OKAZION! RRUGA "GJON BUZUKU"

ne rrugen e Dibres, pallati i ri menjehere pas viles Gold | 89 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament/njesi sherbimi, hapesire e shkelqyer biznesi, mjaft e pershtatshme ...

Botuar më 28/05/2020
79.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

ALI DEMI TIRANE

Ali Demi Tirane | 34 M2 | 58.000 Euro

Ne Tirane ne Ali Demi tek ish Uzina gjeologjike SHITET dyqan me siperfaqe 34 m2. Dyq...

Botuar më 26/05/2020
58.000,00 euro

MBAS MAGAZINAVE TE QTU

Mbas Magazinave te QTU | 200 M2 | 550 Euro

Ne Tirane prane magazinave te QTU jepet me QERA ndertese me siperfaqe 205 m2 dhe lart...

Botuar më 26/05/2020
550,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

buze rruges kryesore, perballe Ministrise se Jashtme, | 20 M2 | 90.000 Euro

Shitet dyqan, 20 M2, gjendja: e rikonstruktuar, me tualet, i pershtatshem per cdo llo...

Botuar më 24/05/2020
90.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

GOLEM

Prane hotel New York | 62 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, 1 banjo, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 31/05/2020
30.000,00 euro

RRUGA AGLLAI TAKO

Posta 19 allias | 50 M2 | 18.000 Leke

1+1me qera e mobiluar kati 3 .18 000 l. 0682067774, 50 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 31/05/2020
18.000 leke/muaj

REZIDENC GARDEN TURDIU PERBALL SHKOLLES DHORI LEKA TIRANE

TE ISH FUSHA E AVIACIONIT | 72 M2 | 40 Leke

AMBJENT I RI ISAPOPERFUNDUAR I PERSHTSHEM PER DYQAN LOKAL ZYRA FASFUD FARMACI PARUKERI BERBER ETJ/MUND TE KONTAKTNI NE WHATS UP DHE VIBER'400 MIJE LEKE 72 METER KATEROR, 72 M2, kati 1, 2 banjo

Botuar më 31/05/2020
40 leke

AUTOSTRADA TR-DR KM 8

Prane Citypark | 500 M2 | 500 Euro

Jepet me qera siperfaqe toke e pershtatshme per parkim mjetesh ose depozitim materialesh. E gjithe toka ka sistem ndricimi gjate nates. E ngjeshur me stabilizant 30 cm, 500 M2, vendparkim, oborr

Botuar më 31/05/2020
500,00 euro/muaj

UNAZ E RE ,AFER SHESHIT SHQIPONJA

1+1 | 45 M2 | 20.000 Leke

45 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA ESAT OKTROVA

200 m larg Club Venue | 30 M2 | 140.000 Leke

Jepet me Qera, 30 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Jepet me Qera Gazonjere.Shtepia eshte e mobiluar.Ka nje ambient vecante gatimi nga dhoma.

Botuar më 31/05/2020
140.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

10 min me kembe nga Fakulteti Ekonomik | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet hyrje 2+1 me qera, 70 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, E pershtatshme per 4 persona , te jene serioz dhe korrekt. Jo Agjenci.

Botuar më 31/05/2020
27.000 leke/muaj

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES KM 8

Nenkalimi i Citypark | 1.000 M2 | 1.6 Euro

Jepet me qera magazine, 1.000 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ashensor, vendparkim, oborr, gjendja: e re, 3 fazor, me ashensor kapacitet 1.5 ton, me ambjent per zyra dhe 2 tualete, ndricim ekonomik me neon dhe lartesi 3.6 m. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si arkive, fason, etj

Botuar më 31/05/2020
1,60 euro/m²

RRUGA MINE PEZA

Ndodhet prane kyqezimit te Rruges Mine Peza me Rrugen Fortuzi, perballe hotel Rex. | 70 M2 | 35.000 Leke

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i rinovuar. Eshte i perbere nga Sallon, ambjent gatimi, dhome gjumi, dhome femije, koridor, banje., 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 31/05/2020
35.000 leke/muaj

UNIVERSITETI ALDENT

Selvia, Kompleksi Halili | 66 M2 | 20.000 Leke

Kerkohet nje ose dy vajza per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet tek Selvia, universiteti Aldent vetem 7 minuta larg nga qendra. Pallati eshte i perfunduar vitet e fundit me punime cilesore. Qeraja e apartamentit eshte 200 mije leke dhe per momentin jeton vetem nje vajze., 66 M2, kati 2, i mobiluar, Te interesuarat jane te lutura te kontaktojne numrin e meposhtem.

Botuar më 31/05/2020
20.000 leke
)