Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI I FARKES

Rezidenca Lake Land | 75.5 M2 | 109.928 Euro

Liqeni i Farkes, residenca Lake Land, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfa...

Botuar më 07/12/2023
1.456,00 euro/m²

PRANE XHAMISE NE ALI DEMI

Ali Demi prane Xhamise | 310 M2 | 186.000 Euro

OKAZION!!!!Ne Tirane ne Ali Demi prane Xhamise SHITET Dyqan me sip 310 m2. Ne katin ...

Botuar më 06/12/2023
186.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

prane Zojes se Keshillit te Mire | 120 M2 | 500 Euro

, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 120 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragniz...

Botuar më 05/12/2023
500,00 euro/muaj

NE ZONEN E ASTIRIT RRUGA KRISTAQ MONE

prane Kompleksit Green City | 70 M2 | 350 Euro

Ne zonen e Astirit Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City jepet me qera ka...

Botuar më 05/12/2023
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

River Residence | 130.5 M2 | 176.175 Euro

River Residence ne unazen e re , shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 130.5m2 , ne ka...

Botuar më 05/12/2023
176.175,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TEK UNAZA E RE , PRANE DOGANES

Rr. Teodor Keko | 67 M2 | 90.450 Euro

Objekti ka standart te larte ndertimi dhe planimetri te rregullt .Zone me infrastrukt...

Botuar më 04/12/2023
90.450,00 euro

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE , SHITET APARTAMENT 1+1 , 108,000 €URO

prane Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 108.000 Euro

Apartamenti eshte i sapo i rikonstruktuar ka siperfaqe totale prej 50 m² , dhe org...

Botuar më 04/12/2023
108.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION NE SELITE

Rruga Hasan Vogli , mbi universitetin Marin Barleti | 52 M2 | 1.250 Euro

Objekti ka cilesi te larte ndertimi, parashikohet te perfundoje ne Dhjetor. Apartamen...

Botuar më 04/12/2023
1.250,00 euro/m²

KAMËZ PRANË RRETHRROTULLIMIT BATHORE

Kamëz pranë rrethrrotullimit Bathore | 239 M2 | 280.000 Euro

Ne Kamez prane rreth rrotullimit te Bathores SHITET vile 2 kateshe me sip totale 239 ...

Botuar më 04/12/2023
280.000,00 euro

SHITET APARTMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TE GJIMNAZI CAJUPI

Rruga Kongresi i Manastirit | 50 M2 | 65.000 Euro

Pallat ekzistues 2-katesh.Siperfaqe 43 m2 neto.Totalisht i rikonstruktuar,parket,tual...

Botuar më 01/12/2023
65.000,00 euro

NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT, RRUGA FAIK KONICA SHITET APARTAMENT 4+1+3+2 BALLKONE, 586,000 EURO

prane ish Lion Park | 243 M2 | 586.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit. Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje, 2 ballkone, korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Hapsirat e bollshme dhe planimetria optimale e apartamentit apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.Viti i ndertimit te pallatit 2010., 243 M2, kati 4, 3 banjo, ashensor, 4 dhoma gjumi, 5 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Jug-Lindje /Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
586.000,00 euro

RRUGA ELBASANITSHITET NJESI BIZNESI , 396,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 123.8 M2 | 396.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon .Ambienti ka siperfaqe totale 123.8m2 me fasad xhami . I pershtatshem per biznese te ndryshme.Ndertim i vitit 2004.Siperfaqe totale: 123.8m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 123.8 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 396,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
396.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT SHITET NJESI BIZNESI , 213,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 177.9 M2 | 213.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 177.9m2 me fasad xhami . Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ndertim i vitit 2004 Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 177.9m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesieÇmimi : 213,000 Euro, 177.9 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 213,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
213.000,00 euro

BLLOK, RRUGA VASO PASHA SHITET NJESI BIZNESI ,500,000 EURO .

prane Ama Caffe | 50 M2 | 500.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine buze rruge me siperfaqe totale 50m2 me fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 50 m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie Çmimi : 500,000 Euro, 50 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi 500,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
500.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT SHITET NJESI BIZNESI , 364,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 182 M2 | 364.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 182 m2 me fasad xhami .Godina ka vendodhje optimale per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.Ndertim i vitit 2004.Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 182 m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie., 182 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 364,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
364.000,00 euro/muaj

NE KRYQEZIM TE RRUGES SKENDER LUARASI DHE RRUGES ROBERT SHVARC, SHITET APARTAMENT 1+1+1, 160,000 €URO (I DISKUTUESHEM )

Ne kryqezim te rruges Skender luarasi dhe Rruges Robert Shvarc | 80 M2 | 160.000 Euro

Apartamenti eshte ne perfundim te restauruarimit dhe mobilimit. Ka siperfaqe bruto 80 m² dhe siperfaqe neto 70.5m²,te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes me lavanderine dhe tualetin si dhe 1 dhome gjumi me krevat matrimonial. Pallati eshte ndertuar ne vitin 2010 .Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pallatit te pajisur me ashensor., 80 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Orientimi: Veri Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
160.000,00 euro

NE KRYQEZIM TE RRUGES MARKO BOCARI ME RRUGEN SAMI FRASHERI, SHITET APARTAMENT 2+1+1, 300,000 €URO (I DISKUTUESHEM )

prane shkolles Petro Nini Luarasi | 100 M2 | 300.000 Euro

Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe i mobiluar. Ka siperfaqe bruto 100 m² dhe siperfaqe neto 89.49 m²,te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje me dalje ne ballkon, korridor nderlidhes 1 tualet 1 dhome gjumi me me krevat matrimonial,1 dhome gjumi me 2 krevate teke . Siperfaqe bruto: 100 m²Siperfaqe neto 89.42 m2Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te pallatit, 100 M2, kati 4, 1 banjo, 02 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Orientimi: Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
300.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT SHITET APARTAMENT 2+1, 90,000 EURO

prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi dhe prane QSUT | 82 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues . Ofrohet bosh i pa mobiluar.Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Siperfaqja: 82??² ne total.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (I fundit) te nje pallati ekzistues ., 82 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte i pajisur me certifikate pronesie Çmimi : 90,000 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
90.000,00 euro

TEK BULEVARDI I RI, NE KOMPLEKS BANIMI E SHERBIMESH, SHITET APARTAMENT 2+1+2, 154,000 EURO

Rruga Korabi | 118.6 M2 | 154.000 Euro

Tek Bulevardi i Ri, ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me siperfaqe totale 118.61 m². Siperfaqja e banimit prej 102.60 m² eshte e organizuar ne ambient gatimi, ngrenie dhe ndenje me dalje ne ballkon, 2 tualete ne korridorin nderlidhlidhes me 2 dhomat e gjumit., 118.6 M2, kati 3, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Siperfaqe te perbashketa : 16.20 m² Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te pallatit.Perfundon ne Qershor 2024 Çmimi: 154,000 Euro Agjensi Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
154.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO , SHITET APARTAMENT 1+1+BALLKON, 80,000 EURO

prane Tirana Bank | 63 M2 | 80.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 63 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim Siperfaqe totale: 63 m² Kati i 7-te (pa ashensor ).Disponon çertifikate pronesie Çmimi: 80,000 Euro, 63 M2, kati 7, 1 banjo, 01 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi: 80,000 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
80.000,00 euro
)