Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE TEODOR KEKO PRANË HOTEL ROLAND

Unaza e Re Teodor Keko pranë Hotel Roland | 100 M2 | 45.000 Leke

Në Tiranë zona Unazës së madhe pranë Hotel Roland jepet me QERA apartament 2+1 m...

Botuar më 29/01/2023
45.000 leke/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E FRESKUT, PRANE SPAR 2 (ID 41211107)

Fresk, prane Spar 2 | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74 m² me Hipoteke, kati i pare, bo...

Botuar më 28/01/2023
65.000,00 euro

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 Euro

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecu...

Botuar më 27/01/2023
145.000,00 euro

21 DHJETORI RRUGA FREDERIK SHIROKA

21 Dhjetori | 110 M2 | 400 Euro

Në Tiranë në Rrugën Frederik Shiroka pranë Market Joena jepet me QERA ap 2+1 me ...

Botuar më 26/01/2023
400,00 euro/muaj

!!SUPER OKAZION !! SHITET APARTAMENT 2+1BUZE BULEVARDIT ZOGU I PARE

Prane Ministrise se Drejtesise | 65 M2 | 105.000 Euro

Hyrje me Ndricim Natural.Nje nder Zonat me te Preferuara te Tiranes , Mundesi Shume e...

Botuar më 26/01/2023
105.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE VASIL SHANTO NE TIRANE (ID 4119253)

Vasil Shanto | 66.5 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 2+1 , siperfaqe 66.5 m2 neto, kati 2, ndertim egzistues. Apartamenti eshte bosh, organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhine me vete, nje dhome gjumi, tualet, ballkon, orientimi me diell. Shitet 79.000 euro i padiskutueshem, 66.5 M2, Property ID : 4119253 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
79.000,00 euro

APARTAMENT 2 +1 NE SHITJE NE YZBERISHT PRANE BAR UNIK (ID 41211097)

Yzberisht prane Bar Unik | 106 M2 | 100.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 106m2 (96m2) neto, kati 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar , organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Mundesi e mire investimi. Shitet 100.000 euro, 106 M2, Property ID : 41211097 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
100.000,00 euro

BRRYLI

brryli | 75 M2 | 300 Euro

Apartament 2+1 me qira, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Ofrohet bosh, vetem me k/bufe, jepet edhe per biznes. Anita Real Estate

Botuar më 01/02/2023
300,00 euro/muaj

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE TE 21 DHJETORI PRANE KOMPLEKSIT MAGNET NE TIRANE (ID 41211054)

21 dhjetori, prane kompleksit Magnet | 94.2 M2 | 188.400 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 94,2 m² (84,2 m2) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, 2 tualete , ballkon, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat.Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket,elektroshtepiake te reja. Aktualisht i dhene me qera 700 euro.Shitet 188.400 euro, 94.2 M2, Property ID : 41211054 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
188.400,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA NE BRRYL, PRANE KLINIKES IRANIANE NE TIRANE ( ID 42214329)

Brryl, prane Klinikes Iraniane | 72 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1 me qera , siperfaqe 72m2 , kati 2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne sallon te madh, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, tualet.Jepet me qera 400 euro., 72 M2, Property ID : 42214329 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
400,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA DIBRES PRANE MEDRESESE (ID 4121630)

Rruga e Dibres, prane Medresese | 106 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 2+1, siperfaqe 106 m², kati 2, pallat i ri me ashensor, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor i bollshem, 2 ballkone. Shitet i mobiluar, me hipoteke, eshte rivleresuar. Cmimi 120.000 Euro, 106 M2, Property ID : 4121630 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
120.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. “ELBASANIT”

30m nga Fakulteti Ekonomik | 86 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati I, I kompletuar.

Botuar më 01/02/2023
30.000 leke

NE ZONEN E LIQENIT TE THATE, RRUGA HAMDI GARUNJA

Prane Hotel Radison | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2+ parkim, 110 m2, i sapo mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe tualet dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me 2 krevate teke dhe 1 tualet ne korridorin nderlidhes.Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjecare., 110 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Çmimi : 600 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 01/02/2023
600,00 euro/muaj

PAK MINUTA LARG SHESHIT SKENDERBEJ, RRUGA BARDHOK BIBA

prane Galeria 17 Nentori | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2, 110 m2, i mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe tualet, 1 dhome gjumi me krevat tek , 2 tualete dhe 1 ballkon. I pershtatshem per familje. Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare., 110 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 600 EuroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 01/02/2023
600,00 euro/muaj

APARTAMENT NE SHITJE - MYSLYM SHYRI

perballe me BKT | 101.2 M2 | 185.000 Euro

Shitet ap. 2+1, 101.2 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 ballkon, i mobiluar, Me hipoteke

Botuar më 01/02/2023
185.000,00 euro
)