Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI I FARKES

Rezidenca Lake Land | 75.5 M2 | 109.928 Euro

Liqeni i Farkes, residenca Lake Land, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfa...

Botuar më 07/12/2023
1.456,00 euro/m²

PRANE XHAMISE NE ALI DEMI

Ali Demi prane Xhamise | 310 M2 | 186.000 Euro

OKAZION!!!!Ne Tirane ne Ali Demi prane Xhamise SHITET Dyqan me sip 310 m2. Ne katin ...

Botuar më 06/12/2023
186.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

prane Zojes se Keshillit te Mire | 120 M2 | 500 Euro

, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 120 ??2 i mobiluar . Apartamenti oragniz...

Botuar më 05/12/2023
500,00 euro/muaj

NE ZONEN E ASTIRIT RRUGA KRISTAQ MONE

prane Kompleksit Green City | 70 M2 | 350 Euro

Ne zonen e Astirit Rruga Kristaq Mone prane Kompleksit Green City jepet me qera ka...

Botuar më 05/12/2023
350,00 euro/muaj

UNAZA E RE

River Residence | 130.5 M2 | 176.175 Euro

River Residence ne unazen e re , shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 130.5m2 , ne ka...

Botuar më 05/12/2023
176.175,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TEK UNAZA E RE , PRANE DOGANES

Rr. Teodor Keko | 67 M2 | 90.450 Euro

Objekti ka standart te larte ndertimi dhe planimetri te rregullt .Zone me infrastrukt...

Botuar më 04/12/2023
90.450,00 euro

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE , SHITET APARTAMENT 1+1 , 108,000 €URO

prane Ministrise se Drejtesise | 50 M2 | 108.000 Euro

Apartamenti eshte i sapo i rikonstruktuar ka siperfaqe totale prej 50 m² , dhe org...

Botuar më 04/12/2023
108.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CMIM OKAZION NE SELITE

Rruga Hasan Vogli , mbi universitetin Marin Barleti | 52 M2 | 1.250 Euro

Objekti ka cilesi te larte ndertimi, parashikohet te perfundoje ne Dhjetor. Apartamen...

Botuar më 04/12/2023
1.250,00 euro/m²

KAMËZ PRANË RRETHRROTULLIMIT BATHORE

Kamëz pranë rrethrrotullimit Bathore | 239 M2 | 280.000 Euro

Ne Kamez prane rreth rrotullimit te Bathores SHITET vile 2 kateshe me sip totale 239 ...

Botuar më 04/12/2023
280.000,00 euro

SHITET APARTMENT 1+1 ME CMIM OKAZION TE GJIMNAZI CAJUPI

Rruga Kongresi i Manastirit | 50 M2 | 65.000 Euro

Pallat ekzistues 2-katesh.Siperfaqe 43 m2 neto.Totalisht i rikonstruktuar,parket,tual...

Botuar më 01/12/2023
65.000,00 euro

RRUGA KAVAJES , SHITET APARTAMENT 2+1, 124,000 EURO

pas Bllokut te Ambasadave | 78.3 M2 | 124.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe totale prej 78.3 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon , planimetria optimale e apartamentit ofrone mundesine e ndarjes ne apartament 1+1 dhe garsoniere .Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati pa ashensor .Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Orientimi: Jug-Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 78.3 M2, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
124.000,00 euro

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA , SHITET APARTAMENT 1+1, 138,000 EURO

prane Supermarket Joena | 67 M2 | 138.000 Euro

Apartamenti ka siperfaqe neto prej 67 m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim. Siperfaqe neto : 67 m²Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te pa ashensor.Orientimi: Jug-Lindje Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Çmimi: 138,000 Euro, 67 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
138.000,00 euro

TEK SHKOLLA E KUQE , NE KOMPLEKS BANIMI E SHERBIMESH, SHITET APARTAMENT 2+1, 152,000 EURO

Rruga Dervish Hekali | 88.9 M2 | 152.000 Euro

Tek Shkolla Kuqe , ne nje nga komplekset multi- funksionale ne proces perfundimtar ndertimi, shitet apartament me siperfaqe totale 88.9 m². Siperfaqja e banimit prej 78 m² eshte e organizuar ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 tualet me 2 dhomat e gjumit.Siperfaqe te perbashketa : 10.9 m² Orientimi: Lindje-Perendim Perfundon ne Prill 2024 Çmimi: 152,000 Euro, 88.9 M2, kati 7, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
152.000,00 euro

ALI DEMI

Tregu i Ri Elektrik | 93 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone Sipërfaqe: 93m2Gjendja: mobiluarOrientim: jug-perëndimAdresa: Tregu i Ri Elektrik, Lagjja Ali DemiJo agjensi.Kontakto WhatsApp: 068 205 2150, 93 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, OKAZION

Botuar më 07/12/2023
450,00 euro/muaj

RRUGA "BESIM FAGU"

Shkolla Private "Tirana Jone" | 70 M2 | 35.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/12/2023
35.000 leke/muaj

RRUGA DON BOSKO

Rruga Don Bosko pa shkuar te Vizion plusi | 35 M2 | 88.000 Euro

Rruga Don Bosko pa shkuar te Vizion plusi,aktualisht eshte me qera Autoshkoll Shitje 88000€, 35 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2023
88.000,00 euro

TEK SELVIA SHITET APARTAMENT 3+1, 125,000 €URO

prane Shkolles se Mesme Partizani | 84 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti eshte i i rikonstruktuar ka siperfaqe neto 84 m2. Organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, nje korridor nderlidhes me 3 dhomat e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4-et te nje pallati pa ashensor . Zona eshte e preferueshme per banim dhe investim.Disponon çertifikate pronesie. Çmimi : 125,000 €uro, 84 M2, kati 4, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
125.000,00 euro

NE ZONEN E RRUGES SE ELBASANIT, RRUGA FAIK KONICA SHITET APARTAMENT 4+1+3+2 BALLKONE, 586,000 EURO

prane ish Lion Park | 243 M2 | 586.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit. Ka siperfaqe totale prej 243m², te organizuara ne ambient gatimi e ngrenie, ambient ndenje, 2 ballkone, korridor nderlidhes me 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Hapsirat e bollshme dhe planimetria optimale e apartamentit apartamentit ofrojne mundesine e ndarjes ne 3 apartamente 1+1. Ofrohet bosh.Viti i ndertimit te pallatit 2010., 243 M2, kati 4, 3 banjo, ashensor, 4 dhoma gjumi, 5 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Jug-Lindje /Eshte i pajisur me certifikate pronesie.Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
586.000,00 euro

RRUGA ELBASANITSHITET NJESI BIZNESI , 396,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 123.8 M2 | 396.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me orientim nga rruga kryesore gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per vizibilitetin dhe facilitetet e shumta qe zona disponon .Ambienti ka siperfaqe totale 123.8m2 me fasad xhami . I pershtatshem per biznese te ndryshme.Ndertim i vitit 2004.Siperfaqe totale: 123.8m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesie, 123.8 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 396,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
396.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT SHITET NJESI BIZNESI , 213,000 EURO .

prane Fakultetit te Ekonomise | 177.9 M2 | 213.000 Euro

Ambienti ndodhet ne katin 0-ro te nje godine me siperfaqe totale 177.9m2 me fasad xhami . Zona shume e frekuentuar dhe me institucionee perreth, jep mundesne per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Ndertim i vitit 2004 Ofrohet bosh.Siperfaqe totale: 177.9m² Kati 0-ro Eshte i pajisur me certifikate pronesieÇmimi : 213,000 Euro, 177.9 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Çmimi : 213,000 Euro Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Botuar më 07/12/2023
213.000,00 euro
)