Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER KAMIONI PUNË TIRANA

Paga: 1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Titulli i pozicionit te punes: drejtues të makinerive të rënda; manovrator-buldozerist, / shofer kamoni / shofer autobetoniere / eskavatorist / rrulist;, Tiranë

Botuar më 21/02/2024
1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

RETENTION PUNË TIRANA

Paga: 600 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Gjuhet italisht/ spanjisht kerkohet:1.eksperienca e meparshme si rtn2.disponibiliteti full timeofrojme:ambjente komode e moderne, Tiranë

Botuar më 21/02/2024
600 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

OPERATORE TELEFONIKE PUNË TIRANA

Paga: 80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Kerkohen operatore telefonikegjermanisht - italisht - greqisht - spanjisht - portugalisht - frengjisht kriteret:– te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.– te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.– te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.– disponibilitet full time.– me ose pa eksperience te meparshme ne call center.turni i paradites:nga e hena ne te premte 09:00-15:00 (6ore)e shtuna 09:00-21:00 (12ore)e diela pushimturni i mbasditesnga e hena ne te premte 15:00-21:00 (6ore)e shtuna pushime diela 09:00-21:00 (12ore)

Botuar më 21/02/2024
80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

SHOFER Ofroj pune - Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind |

Me patente te klasit B dhe D, dhe deshmi taksie , eksperience pune, . Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. (VEMENDJE : GJITHASHTU kerkojme te punesojme shofere FEMER ( paga 60.000 leke + 20% + sigurime)

Botuar më 21/02/2024
Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind

MOTORRIST RESTORANT ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SANITARE RESTORANT ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PJATALARESE RESTORANT ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SALLATIERE RESTORANT ENOTEKA "JOHAN", kerkon: * Sallatier/e.

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES KUZHINIER/E RESTORANT ENOTEKA "JOHAN" Kërkon të punësojë

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KUZHINIER/E RESTORANT ENOTEKA "JOHAN"

Paga: * * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

* 1 DITE NE JAVE PUSHIM. * AMBIENT DHE STAF I PERKRYER, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 21/02/2024
* * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
)