Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Njoftime pune - Observator Tirana Kërkon të punësojë

Paga: Pagese shume e kenaqshme + sigurime |

Turni i pare, orari 8.00-16.00, me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Selvia, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Pagese shume e kenaqshme + sigurime

SANITARE Njoftime pune - BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë Njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat ekskluzive dhe ofrimi i ambienteve mi

Paga: e kenaqshme |

Të jeni të motivuar të punoni ne grup. Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël. Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave, të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit:  ose sms nenumrin e telefonit

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

STAF RESTORANTI Njoftime pune - BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambient

Paga: konkuruese |

Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;Të jeni të motivuar të punoni ne grup;Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, 2 ditë pushim në jave dhe mundësi, zhvillimi në karrierë., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit:  ose sms ne numrin e telefonit .vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do perzgjidhen

Botuar më 08/02/2023
konkuruese

SHOFER VENDE PUNE - AUTO AKSESOR A.E.D Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune, 20-45 vjec, Adresa: Rruga Shemsi Haka, lagjia. Ali Demi, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
E kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Kerkojme Agjent/e Telefonike ne gjuhen gjermane.Fushate gjermane

Paga: shume te mire dhe bonuse te larta |

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke eksperience apo jo.Praktika nga ne!Eja puno me ne!, Adresa: Stacioni i trenit

Botuar më 08/02/2023
shume te mire dhe bonuse te larta

OPERATOR Njofktime pune - Kerkojme operator ne gjuhen gjermane Fushate gjermane

Paga: shume te mire dhe bonuse te larta |

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke experience apo jo.Praktika nga ne!Eja puno me ne!, Adresa: Stacioni i trenit

Botuar më 08/02/2023
shume te mire dhe bonuse te larta

STAF Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Kasiere Paga deri ne 50.000 leke. Sistemues/e. Paga 40.000 leke. Punonjese Bulmeti. Paga deri ne 45.000 leke.

Paga: e kenaqshme |

Punonjese Kozmetike Paga deri ne 45.000 leke. Kamarier Bari dhe Restoranti. Paga 40.000 leke. Kasap. Paga e kenaqshme, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

STAF Njoftime pune - Furre Buke Kerkon te punesoje: Specialist Buke. Pasticiere. Specialiste byreku. Ndihmese per byrek. Shitese. Sanitare

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

SPECIALIST BUKE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta

PASTICIERE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga te larta |

Te kene eksperience pune., Adresa: Rr. "Reshit Petrela", perballe ish stacionit te trenit

Botuar më 08/02/2023
Ofrohen paga te larta
)