Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OPERATOR Njofktime pune - Kerkojme operator ne gjuhen gjermane Fushate gjermane

Paga: shume te mire dhe bonuse te larta |

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke experience apo jo.Praktika nga ne!E...

Botuar më 08/02/2023
shume te mire dhe bonuse te larta
Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

MAGAZINIER Njoftime pune - Mobileri "Videnov", kompani Bullgare e cila hap filialin e saj dhe ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: * Rrogë konkuruese |

* Te kete aftësi të mira lideri, i cili të mund të mbajë rregull dhe rend në ma...

Botuar më 08/02/2023
* Rrogë konkuruese

PUNONJES MIREMBAJTJEJE MELIA HOTEL

Paga: paga shume e mire |

Kandidatet duhet te kene eksperience te meparshme pune, kushte shume te mira pune. tr...

Botuar më 03/02/2023
paga shume e mire
Botuar më 02/02/2023
OFROHEN PAGESA SHUME TE KENAQSHME

CUSTOMER SERVICE ASSISTENZA CLIENTI AUTO1 ALBANIA AutoHero è parte di AUTO1 Group, la principale piattaforma di trading automobilistico, leader in Europa. Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 600 Euro/Netti base + variabile bonus fino a 100 Euro/NETTI |

Gjuhet e huaja: italisht, Orario di lavoro: Full-time 40h/settimana dal Lunedì al Sa...

Botuar më 02/02/2023
600 Euro/Netti base + variabile bonus fino a 100 Euro/NETTI

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 30/01/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 30/01/2023
teper e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pjatalarese Restoranti

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PASTRUESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pastruese lokali

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PASTRUESE Njoftime pune - Hotel Restorant "LONDON" Kerkon te punesoje: Pastruese hoteli

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Kushte te mira pune. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Blv. "Zog I", tek Hotel London., Tiranë

Botuar më 08/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

PUNETOR PARKIMI - Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 |

Leje drejtimi: kategoria b, Duhet me patjeter te di te ngase makinen, 22-55 vjec, Adresa: Sheshi Wilson, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
40000

SHITESE Njoftime pune - Cliche Libri Universitar, Cliche perballe Toptanit, Cliche Ring! Kërkon të punësojë

Paga: te kenaqshme |

- Mosha 21 - 30 vjeç. Ofrohen: - Pune me kohe afatgjate. - Disponibel per te dyja turnet. - Kushte shume te mira pune, Adresa: CV-te jeni te mirepritura ti dergoni vetem ne Whatsapp (Jo telefon):

Botuar më 08/02/2023
te kenaqshme

PICIER Vende Pune - Piceri Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke + perqindje |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Bulevardi i Ri, Tiranë

Botuar më 08/02/2023
50.000 leke + perqindje

KAMARIERE Njoftime pune - Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Puna 8 ore ne dite., 20-35 vjeç, Adresa: Fakulteti i Shkencave te Natyres, Bulevardi Zogu I

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme

MAGAZINIER Njoftime pune - Kerkohet

Paga: 40.000 leke+sigurime |

Me eksperience pune. Mosha e preferuar 20-35 vjeç. Orari i punes 21:00-05:00. Aftesi te mira ne perdorimin e Excel-it, kushte te mira pune. dite pushimi nje here ne jave, Adresa: 5 Maji

Botuar më 08/02/2023
40.000 leke+sigurime

MESUES/E Njoftime pune - Qendra e Gjuheve te Huaja Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te gjuhes Spanjisht. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Panorama", kompleksi Prestigj, prane shkolles Harry Fults

Botuar më 08/02/2023
e kenaqshme
Botuar më 08/02/2023
Duke filluar nga 50,000 + siguracione
)