Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES FAST-FOODI VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, me eksperiencë në mbledhjen...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

NDIHMES KAMARIER VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, Adresa: Komuna e parisit, pra...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

ZGARIST VENDE PUNE TE LIRA - OLA FAST Kërkon të punësojë

Paga: ofrohen paga konkuruese |

Kushte shumë të mira pune dhe çdo të dielë pushim, Adresa: Komuna e parisit, pra...

Botuar më 05/12/2022
ofrohen paga konkuruese

STAF Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Financiere. Kamarier. Banakier. Recepsionist. Sanitare

Paga: te kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur m...

Botuar më 30/11/2022
te kenaqshme

Nuk u gjetën rezultate!

)