Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER Njoftime per pune - DIVJAKA RESORT, plazhi Divjakes Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune |

* Me eksperience pune, Adresa: Plazhi Divjakes, (ish kampi punetoreve). Per me teper ...

Botuar më 01/10/2023
* Ofrohen paga te larta dhe kushte shume te mira pune

ASISTENTE ADMINISTRATIVE INQ PROJECT SHPK, con sede a Tirana, ha aperto le posizioni: - Assistente amministrativo

Paga: tratabile |

Laurea in Scienze della Communicazione. Min 5 anni di esperienza di lavoro in pubbli...

Botuar më 01/10/2023
tratabile

PASTICIER/E Njoftime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: * * PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
* * PAGA TE LARTA

BANAKIER/E Njoftime pune - Bar Restorant Kerkon te punesoje: Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme

SHITESE Njofime pune - "PASTICERI REKA" Kërkon të punësojë

Paga: ** PAGA TE LARTA |

Kriteret: * Te jene te komunikueshem, korrekte dhe te shkathet ne pune. * Ofrohen kus...

Botuar më 28/09/2023
** PAGA TE LARTA

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa ...

Botuar më 26/09/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje
Botuar më 25/09/2023
Stipendio fisso mensile + Bonus ed incentivi ai massimi livelli di mercato.
Botuar më 25/09/2023
Stipendio fisso mensile + Bonus ed incentivi ai massimi livelli di mercato.

NDIHMES KUZHINIER/E MAK ALBANIA HOTEL PJESE E GRUPIT KASTRATI(ISH HOTEL SHERATON TIRANE)

Paga: Pagese konkuruese ne treg |

Te keni eksperjence prej me shume se 3 vjetesh ne pregatitjen dhe gatimin e menuve ne kuzhine te madhe restoranti apo hoteli.· Te njohe dhe zbatoje parimet e higjenes se ushqimeve dhe te kuzhines gjate punes.· Te jete i vemendeshem ndaj detajeve.· Te jete i dipsonueshem te punoje sipas orareve te kerkuara., punon ne kuzhine ne pergatitjen dhe gatimin e artikujve te ndryshem ne bashkepunim me koleget e tjere duke zbatuar standartet e kompanise. ka deshire per te mesuar, entuzjazem dhe pasjon per kuzhinen., te interesuarit, te nisin sakte cv-in e tyre ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
Pagese konkuruese ne treg

ELEKTRICIST MAK ALBANIA HOTEL PJESE E GRUPIT KASTRATI(ISH HOTEL SHERATON TIRANE)

Paga: Pagese konkuruese ne treg |

· Te kete arsimin perkates (diplome shkolle teknike).· Te kete eksperience te mepareshme si teknik elektrik per te pakten 3 vjet.· Te njohe panelet elektrike dhe rregullat e sigurimit teknik.· Te jete i dipsonueshem te punoje sipas orareve te kerkuara.· Te kete njohuri baze te gjuhes angleze., kandidati per kete pozicion siguron funksionimin e plote te te gjitha pajisjeve, instalimeve, si dhe rilidhjet e linjave elektrike dhe makinerive. asiston ne detyra te tjera te mirembajtjes sipas udhezimeve., te interesuarit, te nisin sakte cv-in e tyre ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
Pagese konkuruese ne treg

KAMARIER MAK ALBANIA HOTEL PJESE E GRUPIT KASTRATI(ISH HOTEL SHERATON TIRANE) KERKON

Paga: Pagese konkuruese ne treg |

Te kete eksperience pune ne te njejtin pozicion· Te jete i/e afte te punoje ne grup· Te kete njohuri te gjuhes Angleze· Te kete aftesi te mire komunikimi dhe me etike ne pune· Te jete i/e gatshme per te punuar ne turne te ndryshme, sherben sipas standarteve te kompanise. ka deshire per te mesuar, entuziazem dhe pasion per sherbimin ndaj klienteve, te interesuarit, te nisin sakte cv-in e tyre ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
Pagese konkuruese ne treg

PORTIER MAK ALBANIA HOTEL PJESE E GRUPIT KASTRATI (ISH HOTEL SHERATON TIRANE)

Paga: Pagese konkuruese ne treg |

· Preferohen kandidate me njohuri shume te mira te gjuhes shqipe dhe angleze,· Me eksperience ne sherbim· Te afte per te punuar ne turne te ndryshme, mirepret klientet ne hotel. asiston me valixhet, me informacion dhe permbush kerkesat e klienteve duke siguruar nivel te larte te kenaqesis, te interesuarit, te nisin sakte cv-in e tyre ne adresen e emailit, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
Pagese konkuruese ne treg

MAGAZINIER/E RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: LEKE |

Adresa: Rruga Him Kolli , Rruga Tefta Tashko-Koço, QTU Tirana, Shqipëri, Tiranë

Botuar më 02/10/2023
LEKE

STAF RESTORANT ENOTEKA "JOHAN", Kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim. Ambient dhe staf i perkryer, Adresa: Ngjitur me ambasaden Hollandeze, rr. "Asim Zenenli".

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF "GABRIEL" Restaurant, kerkon: * Shef/e Salle. * Kamarjer/e. * Nd/Kamarjer/e. * Hostes. * Banakiere. * Kuzhiner/e. * Nd/Kuzhiner. * Pjatalarese. * Motorist

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES MARANGOZ Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

ZMERILUES Njoftime pune - MOBILERI OLGEN Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA |

Me eksperience pune! Te interesuarit te jene korrekte ne pune., Adresa: Rr. “Llazi Miho”.

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER/E Njoftime pune - BAR RESTORANT SHOQERIA Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT |

* Prioritet kane te interesuarit te komunikojne Anglisht, Italisht. * Mosha mbi 30 vjeç. * Te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Bardhyl", prane Farmacise nr.10 Tirane

Botuar më 02/10/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA MBI NIVELIN E TREGUT
)