Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Kerkojme te punesojme Shofer personal

Paga: E kenaqshme |

Preferohet të ketë patentën e klasit C.Të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet.Të ketë aftësi komunikuese.Të ketë paraqitje serioze.Të jetë i disponueshëm për të punuar full time., të interesuarit lutemi të kontaktojnë në numrin e telefonit:, Tiranë

Botuar më 01/02/2023
E kenaqshme

SHOFER City Rent Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne whatapp ne nr., Adresa: Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 01/02/2023
Paga e kenaqshme

SHOFER NJOFTIME PUNE - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 01/02/2023
E kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - Kompania Luxury Bedding Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e mire dhe kushte te mira pune |

Te kene patente te klasit B ose C. Mosha 30 - 45 vjeç. Transport i garantuar nga firma, Adresa: Autostrada Tirane Durres, perballe me Vodafonin

Botuar më 01/02/2023
Ofrohet page e mire dhe kushte te mira pune

SHOFER Njoftime pune - Kompania Akull shpk, i cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali" kerkon: - Shofer / Agjent Shitjesh

Paga: * OFROHEN PAGA TE LARTA + BONUSE SIPAS SHITJEVE |

Kriteret e pozicionit: - * Të disponoje patentë, preferohet klasit C. * E Diela pushim. * Siguracione. * Mundesi per pozicione më të mira në kompani, Adresa: Per me teper informacion lutemi dergoni sms ne nr:

Botuar më 29/01/2023
* OFROHEN PAGA TE LARTA + BONUSE SIPAS SHITJEVE

SHOFER Portal pune - Orbico shpk

Paga: Ofrohet page 45.000 All neto. |

Vetem me eksperience ne kompani distribucioni me produkte ushqimore dhe jo ushqimore., deri ne 45 vjec, dergo nje cv ne, Tiranë

Botuar më 27/01/2023
Ofrohet page 45.000 All neto.

SHOFER ECO MARKET

Paga: E kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria c, po, Durrës

Botuar më 26/01/2023
E kenaqshme

SHOFER Kerko pune - KOMPANIA MERR TAXI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me patenta te klasit B dhe me patenta te klasit D, mosha e preferuar mbi 25 vjec, ofrohen kushte te mira pune, per me shume informacion kontaktoni ne nr e kontaktit nga e hena - te premte nga ora 10:00-14:00, Tiranë

Botuar më 26/01/2023
e kenaqshme

SHOFER Ofroj pune - Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind |

Me patente te klasit B dhe D, dhe deshmi taksie , eksperience pune, mosha deri 60 vjec . Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes.

Botuar më 25/01/2023
Paga 53.000 leke + sigurimet + 20 perqind

SHOFER Njoftime pune - Kompania Akull shpk, i cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali" kerkon: - Shofer / Agjent Shitjesh

Paga: * OFROHEN PAGA TE LARTA + BONUSE SIPAS SHITJEVE |

Kriteret e pozicionit: - * Të disponoje patentë, preferohet klasit C. * E Diela pushim. * Siguracione. * Mundesi per pozicione më të mira në kompani, Adresa: Per me teper informacion lutemi dergoni sms ne nr:

Botuar më 25/01/2023
* OFROHEN PAGA TE LARTA + BONUSE SIPAS SHITJEVE
)