Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE COMODITA HOME Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshe (paguhen te gjitha oret shtese) |

Arsimi: i mesem, mbi 18 vjec, comodita home (durres) kriteret për të aplikuar për këtë pozicion:1-të ketë mbaruar minimalisht arsimin e mesëm (preferohet arsim i lartë).2-të jetë i/e komunikueshme dhe të ketë etikë të lartë në sjelljen ndaj klientëve.3-të ketë njohuri bazike kompjuterike.4-i/e aftë të punojë dhe përshtatet në grup. të interesuarit të aplikojnë në adresën e email: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e cel: 0685459814, Tiranë

Botuar më 06/12/2022
E kenaqshe (paguhen te gjitha oret shtese)

SHITESE Njoftime pune - GOLD OPTIKA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire + % (perqindje) |

Me eksperience pune ne Dyqan Optike, Adresa: Tek qendra tregetare Toptani Center. Te interesuarat te dergojne Cv ne Whap dhe te kontaktojne ne:

Botuar më 05/12/2022
Ofrohet pagese shume e mire + % (perqindje)

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI KRINADI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Stefanaq Pollo", tek Varri Bamit.

Botuar më 05/12/2022
Ofrohet pagese shume e mire

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 30.000 leke + sigurime |

Me ose pa eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 04/12/2022
Pagesa 30.000 leke + sigurime

SHITESE Njoftime pune - Jack’s Perfumes kerkon per rrjetin e tij ne: Tregun e Medresese dhe QTU

Paga: Ofrohet paga te larta + perqindje e kenaqshme |

Kriteret per te Tregu Medresese: Mosha 25 – 45 vjec. Orari punes 07:00 – 14:-30, Adresa: Lutemi kontaktoni vetem ne Whap:

Botuar më 03/12/2022
Ofrohet paga te larta + perqindje e kenaqshme

SHITESE Oferta pune - FIRMA AMANDA ZHAKA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te zoteroje gjuhen angleze. Te jet ambicioze, 20-27 vjece, te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen e mailit

Botuar më 02/12/2022
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - GOLD OPTIKA Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire + % (perqindje) |

Me eksperience pune ne Dyqan Optike, Adresa: Tek qendra tregetare Toptani Center. Te interesuarat te dergojne Cv ne Whap dhe te kontaktojne ne:

Botuar më 02/12/2022
Ofrohet pagese shume e mire + % (perqindje)

SHITESE Njoftime pune - BERLINTEXX

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Puna me turne. Orari 09:00-17:00 dhe 12:00-20:00, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane

Botuar më 02/12/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - "CASA ITALIA" Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Eshte e rendesishme qe kandidatet te kene disponibilitet per pune me 2 turne, Adresa: Per te aplikuar mirepresim CV tuaj ne adresen e E-mailit: [email protected] ose te paraqiteni tek informacioni Casa Italias, Tiranë

Botuar më 01/12/2022
paga e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Laguna Pizza & Ice Cream ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

* Te jete korrekte dhe e afte per te punuar dhe bashkepunuar ne grup. * Eksperienca nuk eshte kriter, jemi te gatshem te mesojme punonjeset e reja, Adresa: Blv. "Deshmoret e Kombit", Kullat Binjake nr 2, kati i pare. Te interesuarat mund te telefonojne ne:

Botuar më 01/12/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme
)