Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE Njoftime pune - Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Mundesi banimi per rrobaqepeset nga rrethet., Adresa: Rr. "Njazi Meka", Allias

Botuar më 02/12/2022
e kenaqshme

RROBAQEPESE Njoftime pune - Dyqan Perdesh Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme + sigurime |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek tregu Çam

Botuar më 02/12/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme + sigurime

RROBAQEPESE Njoftime pune - Atelie Kërkon të punësojë

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme |

Me pervoje pune. Te jene korrekte ne pune, Adresa: Tirane

Botuar më 02/12/2022
Paga dhe kushte pune te kenaqshme

RROBAQEPESE Njoftime pune - "Riki Fabrics" Kërkon të punësojë

Paga: Paga te kenaqshme + siguracion |

Me ose pa eksperience pune. E Diela pushim. Ofrojme kushte shume te mira pune, Adresa: Ne fund te rruges 5 Maji

Botuar më 27/11/2022
Paga te kenaqshme + siguracion
)