Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZHINIER/E Njoftime pune - TONY'S RESTORANT COFFEE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

1 dite ne jave pushim, Adresa: Rruga "Sami Frasheri", pallati Nobis

Botuar më 26/09/2023
OFROHEN PAGESA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KUZHINIER/E Bashkohu me ekipin e blerjeve të mbara! PRONATYRA TREG Kërkon të punësojë

Kontrata: Full time | Paga: Konkurruese-Kontrate ne Perputhje me Kodin e Punes |

Të jetë korrekt, i ndershëm dhe i besueshëm., të ketë përvojë pune në kuzhinë, përgjegjës për prodhimin e produkteve të kuzhinës/gastronomisë të rrjetit te marketeve pronatyra md. - përgatit, mirëmban, dhe pastron pajisjet për punë - kryen të gjitha hapat e procesit të prodhimit të gatimeve. - ruan produktet dhe lëndën e parë në kushtet e duhura., Adresa: Rr. e Barrikadave, Galeria e Tiranës, Ish-Kinema “17 Nëntori”, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
Konkurruese-Kontrate ne Perputhje me Kodin e Punes

KUZHINIER/E Njoftime Pune - Restorant Italian Pagus Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, Adresa: Ne Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
E Kenaqshme

KUZHINIER/E Njoftime pune - Bocconcino Resto Lounge Kërkon të punësojë

Paga: 70000-100.000 leke |

Me eksperience pune, kushte shume te mira, Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 25/09/2023
70000-100.000 leke

KUZHINIER/E Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA, kerkon: Kuzhinier/e per Kuzhine Italiane

Paga: * Ofrohen paga shume te kenaqshme |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 25/09/2023
* Ofrohen paga shume te kenaqshme

KUZHINIER/E Njoftime pune - RESTORANT ROZAFA, kerkon: Kuzhinier/e per Sushi

Paga: * Ofrohen paga shume te kenaqshme |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi”, tek 9 kateshet

Botuar më 25/09/2023
* Ofrohen paga shume te kenaqshme

KUZHINIER/E Oferta pune - Restorant Hotel Dreri Kerkon te punesoje: Kuzhinier/e

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Gjeneral Nikols" (Prane Fakultetit Gjeologji Miniera)

Botuar më 25/09/2023
e kenaqshme

KUZHINIER/E Njoftime pune - Kompania filmike A.A Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

* Te jene te afte dhe korrekte ne pune, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", Kinostudio, Tirane. Te interesuarit te telefonojne nga ora: * 08:00 - 18:00 ne:

Botuar më 24/09/2023
Ofrohet pagese e mire

KUZHINIER/E Njoftime pune - PICERI ERA Kërkon të punësojë

Paga: ne nivelet e tregut |

Te jete me arsimi te mesem (preferohet me arsim te larte). Te kete aftesi te mira komunikuese. Te njohi mire gjuhen angleze. Te kete eksperience brenda te njejtit profil, te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 23/09/2023
ne nivelet e tregut

KUZHINIER/E Njoftime pune - "GABRIEL" Restaurant Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te kene eksperience dhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Mbas kullave Binjake

Botuar më 23/09/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
)