Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QENDISTARE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 23/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 23/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet tek Rruga Myslym Shyri kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter., mos...

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - Dyqani i Mobilerise "Axl Mobileri" ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE.

Paga: teper e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosh...

Botuar më 19/03/2023
teper e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Kerkojme Agjent/e dhe Operator/e Telefonike ne gjuhen gjermane.Fushate gjermane

Paga: shume te mire dhe bonuse te larta |

Ambjent komod dhe familjar.Nuk ka rendesi nese ke eksperience apo jo.Praktika nga ne!...

Botuar më 19/03/2023
shume te mire dhe bonuse te larta
Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

PUNONJESE LAVANTERIE Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI, kerkon te punesoje Punonjese per Larje Fustane Nuserie

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

STAF Njoftime pune - Proper Pizza Dhermi Kerkon te punesoje Picier dhe Motorrist

Paga: Paga e kenaqshme |

Te kene eksperience pune, kushte shume te mira pune. akomodimi dhe ushqimi mbulohet n...

Botuar më 15/03/2023
Paga e kenaqshme

STAF Njoftime pune - Top Fish Bistro, kerkon: * Shites/e Peshku. * Kamarier. * Ndimes Kuzhinier. * Kuzhiniere

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Te interesuarit te jene te komunikueshe, te afte dhe korrekte ne pune!, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”, prane karburant Kastratit

Botuar më 24/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

SHITESE Njoftime pune - Dyqan Celularesh INFOMOBIL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne me sms ne whatsapp, Adresa: tek Shallvaret

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - APARTHOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 Nentori, tek Galeria, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

KAMARIER/BANAKIER VENDE TE LIRA PUNE - EASY CLUB Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet page e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, ish kinema 17 Nentori, tek Galeria, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
ofrohet page e kenaqshme

STAF Njoftime pune - Restorant Gjakova Kerkon te punesoje: Ndihmes Sallatjere. Nd/Zgarist, Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Rr. “Teodor Keko", Unaza e Re, Astir

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme
Botuar më 24/03/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

PASTRUESE Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune - LAMI’ S BAR- PANNETTERI- PASTICCERIA Destinacioni me i ri italian ne Tirane ofron vende te lira pune per pozicionin:

Paga: e kenaqsme |

Kushte te shkelqyera pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr :, Adresa: Rruga Mine Peza, sheshi Prokurorise, Tiranë

Botuar më 24/03/2023
e kenaqsme
)