Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER Restorant Barbaroz Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. 1 dite ne jave pushim, kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e vjeter Tirane-Elbasan, 600m nga rreth rrotullimit i Teg-ut.

Botuar më 18/01/2021
Paga e kenaqshme

KAMARIER Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(mashkull). Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 16/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke + sigurimet e paguara |

Puna 8 oraresh. Avantazh perben arsimi i larte dhe njohja e gjuheve te huaja. Te jene te komunikueshem. Te jene te interesuar per pune afatgjate. Te respektojne uniformen dhe oraret e punes me seriozitet, pushime verore dhe dimerore periodike. dite pushimi ne fundjave. ofrohet nje vakt ushqim ne dreke, aplikantet te kontaktojne ne wapp ne nr. e cel, Tiranë

Botuar më 16/01/2021
30.000 leke + sigurimet e paguara

KAMARIER BAR KAFE "DAMIANI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Koder Kamez, afer ures

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER Glow Bar & Lounge tek Vasil Shanto Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 15/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER BAR PORTOKALLET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish Parku i Autobuseve, prane Drejtorise se Patentave, Tiranë

Botuar më 14/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER SUN BAR Kërkon të punësojë

Paga: pagesa javore mjaft te kenaqshme + siguracione |

Puna 7.5 ore/dite, me eksperience pune, mosha 20-25 vjec, Adresa: Buze Liqenit Artificial, prane Shkolles Willson, Tiranë

Botuar më 12/01/2021
pagesa javore mjaft te kenaqshme + siguracione

KAMARIER SHTEPIA E BIRRES KING PILS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet me banim afer zones, me eskperince pune, ofrohen kushte te mira pune., Adresa: Rruga e Rinasit, ne hyrje te Domjes, Tiranë

Botuar më 12/01/2021
e kenaqshme

KAMARIER Cafe De Cuba Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Kandidatet te jene me banim afer zones, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 11/01/2021
E kenaqshme dhe siguracione
)